Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Feromon parfüm, és a feromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnardav kérdése:

A Feromon parfüm, és a feromon spray tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sokat lehet olvasni, hogy a mai fiatalok befújják magukat feromon parfümmel, vagy feromon spray-t használnak. Ódákat zengnek róla, hogy az mennyire hatásos. Mások meg azt mondják, hogy semmit nem ér. Szerintetek mi igaz ebből? Hol lehet hatásos fromon spray-t venni?
2011. júl. 25. 08:46
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:

És hol zengik azokat az ódákat? Csak nem a promóciós oldalakon, ahol ilyet lehet venni? Meg a fizetett hirdetésekben, cikkekben? Ja de :D


Tudományosan megalapozatlan átverés az egész. Az ember civilizált, nem pedig ösztönállat. A feromonok, még ha érezni is őket a sok mosakodás ellenére... akkor sem befolyásoló tényezők manapság.


Csak ezért senki nem fog odalenni érted!

2011. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Vonzza a legyeket, ne akarj ilyet.
2011. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
amúgy szex-shopban kapható
2011. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha így akarsz valakit elcsábítani akkor az már régen rossz
2011. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hatásos. A pénztárcádra nézve biztos.
2011. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem csak placebo hatas

pl a pasi befuja magat ilyen cuccal, es gondolja h attol majd eszreveszik a nok es MEGNO AZ ONBIZALMA! es az ami eszrevevodik, nem pedig a spray

2011. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én láttam tv műsort ahol bebizonyították h egyáltalán nem hatásos :) két ikerlány közül az egyiket befújták mégis a másikat találták vonzóbbnak, mert az a lány nyitottabb természettel rendelkezett. szerintem ne pazarold rá a pénzed :) remélem segítettem
2011. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem van saját vonzerőm! ;)
2011. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a fiú feromonja kell nem egy parfüm...:D
2011. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hát, ha ilyenekkel akarnál csajozni, az már nem csak hogy régen rossz, hanem gáz is. Egyszerű parasztvakítás az egész... Most komolyan, azért szeretne valaki, mert ilyen baromságot locsolsz magadra? Úristen. xD Ennél nagyobb marhaságot se nagyon hallani...
2011. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!