Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hétfőn lett ivartalanítva 1...

Hétfőn lett ivartalanítva 1 éves szuka kutyám?

Figyelt kérdés
Kedden,és szerdán nagyon rosszul volt nem evett,alig ivott,És szerintem rám is haragszik mert oda se jön hozzám hiába hívom(pedig elötte a nyakamba ugrott amikor meglátott.Ma már egy fokkal jobb a helyzet jobb kedvű volt már elém jött,de még mindig csak fekszik.Ha kijön az előszobába elém akkor gyorsan fut valami olyan helyre ahol eltud bújni.Szerintem fél!De nem tudom mitől!Tegnap lóbáltam a pórázt elötte hogy megyünk de meg se moccant.Attól félek hogy ez így marad?Már nem mer lemenni sosem?Valakinek valami tapasztalata?
2010. nov. 11. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi fel fog oldódni. Bár az enyém ilyet nem csinált. Annyi volt az egyetlen bibi, hogy 2 nap múlva,mikor mentünk vissza kontrollra, meglátta a pórázt, és azt hogy be kell szállni a kocsiba, és egész egyszerűen bebújt az asztal alá.

De a harmadik naptól már a póráz láttán majd kiugrik a bőréből, és olyan rossz, mint amilyen még sose volt.:)


Adj még neki időt, nem minden kutya egyformán reagál az ilyen dolgokra.

2010. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fáj a hasa!

Első nap nem is ehetett volan műtét után.

ahogy eltelik pár nap sokkal jobban lesz.Első két hétben ne nagyon sétáljon és nem szabad lépcsőznie.

2010. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj, el fog múlni. Ne aggódj:)

A kutyád nem haragszik, legfeljebb egy kicsit még fáj a sebe, zavarja, de ha már a varratok sem lesznek benne, akkor minden olyan lesz, mint régen.

Sőt, szerintem már holnapra olyan lesz:)

2010. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok lessz,úgy félek hogy nem akar majd lemenni az utcára.Meg a varratszedéstől is félek hogy hogy vissszük majd el!
2010. nov. 11. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz. Most hagyd egy kicsit békén, friss nagyon még a sebe. Nekem az egyik kankutyám játszotta el a nagy halált. Fél óra különbséggel műtötték a kettőt. Az egyik a 2.-3. nap futott, mint a nyúl, ugrált az udvaron a lavórral a nyakán, a másik 1 hétig meg akar halni. Két dokihoz is elvittem, mert azt hittem baj van, de nem. Csak a fájdalomküszöbe sokkal alacsonyabb, mint az átlagnak. Ma már ő is jól van, nem emlékszik a dologra.
2010. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi semmi baja nem lesz. 2-3 napig az enyém is rosszkedvű volt, le volt lassúlva, anyukám engem is ijeszgetett, hogy így marad, aztán persze nem. Nyugi, helyrejön, nem haragszik rád, csak kényeskedik kicsit
2010. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!