Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 8 hónapos bolognese...

Egy 8 hónapos bolognese kutyusom van, tegnap fürdettem és észrevettem, hogy már nem rózsaszín mindenhol a bőre, hanem foltokban szinte fekete. Ez normális vagy ha nem mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem normális, egy fehér kutyának rózsaszín a bőre mindenhol. Vidd el dokihoz, majd ő megmondja mi a baj.
2009. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dokihoz kell vinni, mert valami nem jó, az biztos. Sok minden lehet, amihez látnia kell a dokinak, bőrkaparékot venni és az alapján meg tudja mondani, mi a teendő.
2009. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A dokinak anno egy kisebb foltot mutattunk és azt mondta akkor, hogy normális, és hogy műtéthez borotvált kutyáknál különbet is látott. Most se produkál tüneteket, nem vakarózik vagy ilyesmi, csak egyre több helyen látszik.
2009. ápr. 14. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

mindenképp vidd el dokihoz, de én pl hallottam olyat, hogy a fehér kutyusoknak itt ott lehet más színű a bőre mert próbálták "szinesiteni " őket. (igaz ezt máltainál olvastam) remélem nincs nagy baj.

2009. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


lehet normális pigmentáció, de lehet akár baj is.

Mindenképpen nézze meg állatorvos, mert mi még csak nem is láttuk :S

2009. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 audryenne ***** válasza:
Nekem havanesem van és világos a szőre. Neki is mindenhol rózsaszín a bőre, de a heréjénél befeketedett. Nekünk az állatorvos azt mondta, hogy semmi baja, vannak olyan helyek ahol befeketedhet a bőr. De azért persze nézesd meg állatorvossal, az óvatosság nem árt.:)
2009. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!