Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egérragasztó lemosása kutyáról?

Egérragasztó lemosása kutyáról?

Figyelt kérdés
Spániel kiskutyám belemászott az egérragasztóba. Nem tudjátok hogy mivel tudnám levakarni róla a ragasztót? Valamilyen benzin vagy hígító fel oldaja vagy inkább bízzam kozmetikusra a dolgot?
2010. nov. 13. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen esetem. A szomszédnak volt kutyapúdere ami kiviszi a kutya szőréből mindenféle ragacsot. Nézz meg boltban vagy kérdezősdködj barátadidnál, hát ha van nekik.
2010. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MME ***** válasza:
Azt kéne, amit előző írt. Nekem a hajam ragadt bele légyragasztó papírba, megmostam 4x, semmi, öntöttem rá sört, semmi, aztán almaecetet, semmi. Végül a 20%-os ecetsavval sikerült leoldani, ami meg szétmarta a fejbőröm... Szóval valami speciálisan erre való szert jobb lenne találni, ne kísérletezz, a kutyák bőre ilyenre fokozottan érzékeny.
2010. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hell-ikon ***** válasza:

Seb benzinel próbáld vagy alkohollal.

Én seb benzinnel szedtem ki a macskám szőréből. Úgy jött szegénykém egyszer haza, hogy egy teljes tsecos nejlon szatyor ragadt a lapockájára amin ilyen egérfogó ragacs volt.

Nem semmi kép volt még mázli, hogy nem akadt fel vele sehova.

2010. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!