Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell még ezeken kívül neki?

Mi kell még ezeken kívül neki?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem a hozzánk közeli Freesnapfba,és vettem a pár hét mulva hozzám kerülő kiskutyámnak:

Fekhely,(van itthon,egy kisméretű,nagyon puha takarónk,azt fogjuk bele"szabni"´)

2 darab , rozsdamentes acél,csúszásgátlós etetőtál.

XS-es könnyű kis hám.(pórázt,egy ismerőstől kapom :) )

2 játék. az egyik ilyen hosszúkás,de kicsi,és "csörgős" a másik pedig egy kicsi labda.

Tehát,mégegyszer,igy zárójelek nélkül:

Fekhely

2 tál

Hám

2 játék


Ami már eleve megvan itthon:

Takaró(fekhelyhez)

Szállítóbox

Szőrkefe.


egyéb:

póráz(kapok)

Kutyapelus(a család egy közeli barátja tud hozni,ingyen :) )

és persze eledel,de azt majd azelött pár nappal,mielőtt idejön :)


Ezeken kívül,kell még valami?? Mellesleg yorki,ha ez számit valamit :)


Akik belém akarnak kötni,bunkóskodni akarnak,azok felőlem irjanak csak,nem éredekel különösebben,csak magatokat minősítitek ezzel!


2010. nov. 14. 07:15
 1/10 A kérdező kommentje:

jaa,és van itthon kullancs csipesz is..(:


(Társasházban lakunk,itt van 2 yorki...és az egyik gazdijával,sokat beszélgettem a kutyusokról/yorkikról , nevelésükről...és ő 4-5 hetente viszi a kutyusát,kozmetikázni , és mondta,hogy akkor mehetek majd vele,és vihetem énis kozmetikázni a kutyusom...ebbe benne van: fürdetés,szőrvágás,körömvágás,szem és fül kitisztitás.)

NA igen,szóval a kérdés az, hogy ha kb. havonta viszem majd kozmetikába,akkor is veegyek itthonra szem,és fültisztitót?

2010. nov. 14. 07:20
 2/10 A kérdező kommentje:
(bocsi,kicsit hülyén fogalmaztam meg :S :) )
2010. nov. 14. 07:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is yorkim van, és kb ennyi kell neki, de ha nagyon szeret játszani akkor érdemes neki még játékot venni :)

Sok boldogságot a kutyushoz! :)

2010. nov. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. nov. 14. 07:40
 5/10 anonim ***** válasza:

7:38-as vagyok

ezt kifelejtettem:

igen, akkor is vegyél szem és fültisztítót, mert bármikor be csipásodhat a szeme.

Mi minden nap rakunk vattára a szemtisztítoból és megtisztitju Óvatosan :)

2010. nov. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen,még pár játék jó lenne :-)

Nekünk olyan kis játékos hogy a világító toll egyszer leesett és bevitte az ágyába játszani :-)

Meg mindent kerget,sőt még a macska játékkal is játszik (Aminek egér van a végén,bár úgy tudom rágcsáló írtó)

2010. nov. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

rendben,akkor azt is beszerzek :)

köszönöm szépen :)

2010. nov. 14. 07:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit!

Örülök hogy segíthettem! :)

2010. nov. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oltások után, már nyugodtan elkisérhetitek a barátnődéket a kozmetikába, hagy szokja a kiskuty.

Én nemvagyok pelus párti, vigyétek ki amilyen sűrűn csak lehet. A kiskutya evés, ivás, alvás után szokott pisilni kakilni. ha odafigyeltek, semmivel sem lesz könyebb pelenkára szoktatni, mint teljes szobatisztaságra.

Sok boldogságot a picurhoz!:)

2010. nov. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen , neked is :) :)
2010. nov. 14. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!