Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondani olyan kutyát, ami...

Mondani olyan kutyát, ami kicsi, de izmos és keveset eszik?

Figyelt kérdés
francia buldog, de ez nagyon lusta. Azért legyen már kutya, ne olyan amelyik egész nap alszik.
2010. nov. 14. 09:49
1 2
 11/17 capsread ***** válasza:
Utolsó! Tényleg, ki mondta, hogy lusta? Senki nem írt ilyet! Amúgy gratulálok a finom megfogalmazásaidhoz. Szintén illemtan tanár..?
2011. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Német törpe pinscher...Tizenhat év tapasztalat:)Egy kis energiagolyó,ráadásul gyönyörű kis kutya(akár egy mini dobermann)
2011. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Törpe schnauzer!!!
2011. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Staffordshire bullterrier, vagy miniatűr bullterrier (előttem már valaki írta is)
2011. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Elsőre nekem is a német törpe pinscher jutott eszembe. Külsőre olyan, mint a dobermann, kis energiabomba. Rövid a szőre, lakásban is könnyen tartható. Marmagassága pedig kb. 27-30 cm.
2011. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 hell-ikon ***** válasza:

"Úgy néz ki a BEAGLE , mint egy tacskó. Nekem legalábbis az jut az eszembe."


Szerintem a basset hounddal kevered. Az valamelyeset hasonlít küllemében a tacskóra


Egyébként a kiírásnak bármelyik kotorék eb megfelel.

2011. febr. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 zsuzsabazsa ***** válasza:

Jagd terrier.


Welsh terrier.


Kicsik izmosak és keveset esznek.

2011. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!