Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha azt eszem ami itthon az...

Timido kérdése:

Ha azt eszem ami itthon az ebéd ( ált. Semmi:D ) csak keveset, és napi háromszor kutyát sétáltatok fogyhatok?

Figyelt kérdés

Sajnos már mindent MINDENT! kipróbáltam, koplaltam, fehérhúst ettem, joghurtoztam túróztam. nem ettem már kenyeret nem is tudom mióta, de semmi...

Ha most azt csinálom, hogy akármi is van itthon, eszek belőle. szedek egyszer és annyi. aztán sok teát iszok, cukor nélkül, meggyakorlatilag továbbra sem eszek majd csokit meg cukrot, meg kenyeret. és naponta háromszor mennék kutyát sétáltatni. Sikerülne végre leadnom 5 kilót?


167 vagyok és 60 kiló.

főleg a hasamon van felesleg, de a combomon is akad..


2010. júl. 7. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom nem feltétlenül a táplálkozásoddal van a baj,a séta jó,de nem elég.Próbálkozhatnál a kicsit keményebb sportolással esetleg.
2010. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

kutyasétáltatásba nem fogsz lefogyni. főleg nem 60 kilósan mikor én 71-72kg-osan futok minden nap 1 órán keresztül és igy is nehezen fogyok.


amúgy is neked max már csak 3kg kéne leadnod ha ennyire zavar mert utána már tényleg gebe leszel.

2010. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

22:00-nak:

Elég paradoxonnak tűnik,de minél többet sportolsz,annál izmosabb leszel,az izom pedig nehezebb,mint a zsír,tehát a mérleg nem biztos,hogy kevesebbet fog mutatni,viszont szép,kemény testen már a 72 kiló se úgy mutat,mint egy löttyedt 50 kilóson a lógó bőr.

2010. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!