Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fog gyógyulni mit csinálja...

Meg fog gyógyulni mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy fehér palotapincsit.Ha jön felém a bal szem nagyobb és belülről fehér csík van.És nagyon barna a szeme körül a szőr.El fog ez tünni,mit csináljak?

Segítsetek.


2010. nov. 14. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt senki nem tud segíteni.

Hétfőn vidd el dokihoz. Ő belenéz a szemébe, és meg tudja mondani, hogy mi gond.

2010. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Le tudnád fényképezni? Úgy jobban tudok segíteni. Nekem is pincsim van.
2010. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziaa.:)

Nekem is pincsim van. :) A szőre azért barna a szeme alatt, szinte minden pincsinél, mert nyomott a nóziuk, nem rendesen zár a könnycsatornája, és olyan, ha mindig könnyes lenne a szeme. az nem gond. :) néha egy kis kamillás törlőkendővel törld át. A fehér csíkot így nemtudom, azis lehet hogy valami szembetegség. Mindenképp doki, amúgy kicsi? mert attól is lehet, hogy nem kapta meg az oltást. :)

És nyogi, én 2xes pincsi gazdi vagyok, elég kényesek, de jól bírják. :)

2010. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mostantól úgyis kéthetente orvohoz kell járnotok az oltások, és féregtelenítések miatt, úgyhogy hétfőn nyugodtan kezd a dokinál, és beszéld meg vele ezt is.
2010. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!