Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier spániel?

Cavalier spániel?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a fajtáról???
2010. nov. 14. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kutya, igazi családi kedvenc, a többi spánieltől egészségesebb fajta, és sztem a legszebb is közülük. Még ninsenek túl tenyésztve, de elég drága kutya ha törzskönyves, amúgy luxus kutyának is hívják.
2010. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet pár dologban az első válaszolóval..

Sajnos nagyon túl van már tenyésztve, bár még mindig kevésbé, mint a többi spániel fajta. Ha nem nézed meg, hogy honnan veszel picit, akkor majdnem biztosan beteges lesz a kutyád. És nem szabad hinni a "tenyésztőknek", hogy szűrtek a kutyák, el kell kérni a szűrési papírokat is..

Amúgy igazi bohócok, nyugodtak, jószívűek. Csak ajánlani tudom!

2010. nov. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
sajnos túl beteges, szívbetegségek gyakoriak és egy nagyon csúnya koponyarendellenesség.a szeme túl nagy és dülledő, ezért érzékeny.
2010. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó


miről beszélsz a szemekről? ez nem egy bulldog,nincs kidülledő szeme! a szaporítóknál fordul csak elő ilyen! pl. mopszoknál is, aki csak szaporítja,annak sokkal kidülledőbb a kiskutyái szemei és kancsalok is.

2010. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos kutyák, sportosak de elegánsak. Nekem ha kistestü,hosszabb szőrü kutyus kéne akkor lehet ilyet választanék :)
2010. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 panettone ***** válasza:

Édesek kedvesek igazi bohócok ahogyan azt már előttem is mondták és így könnyen eladhatóak ez lett a vesztük. Tele az expressz és az egyéb hirdetési portálok oldalai eladó cavikkal. De hogy ne hidd hogy a levegőbe beszélek íme peppenke egy kb 6 hónapos gazdikereső kis cavalier szukácska aki nálam él jelenleg ideiglenes gondozásban [link]

Ezen a forumon el tudod olvasni a többi hozzászólásomat is és láthatod milyen amikor olyanmint egy normális cavi...

Én edig vele együtt hármat ismertem személyesen ebből kettő fiatalon meghalt az egyik agyvérzésben.

Ha venni szeretnél jól nézd meg honnan! Mivel csak mostanában lett nagy divat sokan most álltak rá arra hogy nem tenyésztenek hanem szó szerint piacra termelnek kis kutyákat.

2010. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én cavim 5 hónapos. Nagyon jó természetű kiskutya, lakásba nem hangoskodik képes egész nap szunyokálni.Séta alatt nagyon aktív kergeti a faleveleket pillangókat szitakötőket madarakat.Gyerekeket nagyon szereti.
2011. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!