Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog -ot szeretnék...

Francia bulldog -ot szeretnék vásárolni, viszont nem tudom melyik tenyésztőtől?

Figyelt kérdés
Olyan emberek tapasztalatait várom akik 100%ban megbiztak a tenyésztőben és most is megvannak elégedve vele. A lehető legegészségesebb kutyust szeretném csak nem tudom honnan?
2010. nov. 15. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a MEOE-t és ők ajánlanak garantáltan jó tenyésztőt.
2010. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, hogy olyan kennelt keress, ahol megcsináltattak minden szükséges szűrést, készséggel beszélnek arról, hogy miért éppen azt a szukát, és miért éppen azzal a kannal pároztatták, és írnak szerződést, amiben garanciát vállalnak az örökletes betegségekre.


Ne kapkodd el a vásárlást, menj ki kiállításra, beszélgess a tenyésztőkkel, kérdezgesd őket az örökletes betegségekről.


Pl. a harder mirigy előreesés nagyon gyakori a bulldiknál, megkérdezheted, hogy mit tesznek annak érdekében, hogy ennek az esélyét minimálisra csökkentsék. Ha erről hajlandóak őszintén beszélni, akkor olyan nagyon nagy baj nem lehet.


De a szűrések, és a szerződés nagyon fontosak!

2010. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én is ezek szerint keresek tenyésztőt,azért is írtam ki a kérdést hátha tud valaki konkrétan egyet amivel 100%ban meg van elégedve. Január körül gondoltam a vásárlást, addig kellőképpen körül tudok nézni, érdeklődni hogy ne legyen gond.
2010. nov. 15. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Pár kennel:http:

//www.goldsierra.hu/hun/franciabulldogeladokolykok.html


[link]



[link]

2010. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél egy különleges szinü francia bulldogot akkor irj emailon: Email cimem :klaudiacintia@gmail.com


Aki a kérdést feltette annak mondom.

2010. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!