Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztőtől származó pumit...

Tenyésztőtől származó pumit szeretnék vásárolni, de eddig nem igazán találtam megfelelő kennelt. Melyik tenyésztőtől érdemes venni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ugyan nem pumim van, hanem mudim, de én a Pásztortűz Csillaga kennelt ajánlom, nagyon szimpatikus nekem a tenyésztő, dolgozik a kutyákkal meg minden, ha pumim lenne, akkor biztos innen vennék.
2009. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok jót hallottam erről a kennelről.

Tök jó, hogy tenyésztőtől akarsz venni kutyát és nem szaporítótól! Minden tiszteletem érte, gratulálok a jó döntéshez! :)

Remélem sikerül megtalálnod a megfelelőt, még ha időbe telik is! :)

2009. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Hol keresgéltél, mik a szempontjaid? Azért ha beírod google-be, elég sok találatot ad, és van elég sok, elsőre jónak tűnő is.

Vannak jó tenyészetek, ha ennyire nehezen tudsz dönteni, akkor látogasd meg azokat személyesen, amik a honlapjukon leírt felfogás, gondolkodásmód alapján tetszenek.

Mindenképpen tenyésztőtől szeretnél? Mert van pumi fajtamentés is amúgy.

2009. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
van olyan hogy puli,pumi lap.esetleg nézd meg.ott szoktak lenni kenelek.
2009. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az Árkosligeti Kócost ismerem, és ha pumit akarnék akkor nem is keresnék tovább miután ezt a kennelt megismerem. Nagyon szimpatikusak. És ne tévesszen meg hogy sok kutyájuk van, ők nagyon jók.
2009. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) Igazából legkorábban jövő tavasszal jöhetne a kutyus, addig még a kerítést meg kell csinálnunk. Néztem a pilisi kócos kennelt is, de nem szeretnénk elhamarkodni a döntést. Egészséges, jó temperamentumű kicsit szeretnénk, ezért is érdeklődök sok helyen.:) Természetesen elmegyünk majd több kennelbe is nézelődni, mert honlap alapján nem igazán lehet tökéletes képet alkotni róluk.
2009. nov. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!