Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erezheti a kutyánk azt ha...

Erezheti a kutyánk azt ha rossz a hangulat itthon?

Figyelt kérdés

Ha apa vagy anya felemeli a hangját szegény kutya (2 éves bichon havanese, fiú) feloson a lépcsőn, és addig nem megy le ameddig nincsen csönd. Sose lett megütve , vagy rákiabálva a kutyára.

A lány kutyánk viszont nem oson fel, ő lent marad.

Lehet ebből neki vmi baja?


2010. nov. 15. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

ettől nem lehet semmi baja

te mire gondoltál?

2010. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
am már a 8 éves kort betöltötted?
2010. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen betöltöttem a 8 éves kort.

hát csak azért kérdeztem mivel ha veszekedés van itthon a kutya mindig fel jön, nem mer lent maradni.

2010. nov. 15. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a kutyád olyan mint én...:DDD...nem kiváncsi a cirkuszokra.
2010. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kicsit érzékenyebb az idegrendszere a másik kutyához képest.

Én azt figyeltem meg a sajátjaimnál, ha név szerint szólítva valamelyikhez szigorúbban szólok, a többiek is ugyan úgy reagálnak rá, mintha nekik szólt volna .

2010. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

természetesen a kutya viselkedése mindig tükrözi a környezete hangulatát, elmeállapotát érdemes őket figyelni...!

pszichés baja lehet a kutyának, mert pontosan az ilyen kiszámíthatattlan, erőszakosan, rosszul kommunikáló családoknál van a legtöbb viselkedészavaros, félrenevelt kutya

2010. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!