Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A spánieleket szokták kint...

A spánieleket szokták kint tartani?

Figyelt kérdés
Télen nem fáznak ? Érdemes ilyenkor kölyök spánielt venni úgy hogy bent nem tarthatjuk ? Mit gondoltok a fűtéses kutyaházról ?
2010. nov. 15. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos szokták, pedig a spániel társasági kutya (mostmár) ezért hatalmas igénye van az ember társaságra. Szerintem egy kölyköt kirekeszteni a társaságból elég kegyetlenség, pláne ha egy spánielről van szó, ráadásul télen.
2010. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem, ha képes lennél egy spániell kölyköt kint tartani télen, inkább vegyél plüss kutyát.
2010. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szoktak. És jobb is ha kint tartják. Nyáron kell kitenni és akkor megfelelő bundija lesz télre, hozzászokik. A ház ne legyen fűtéses, de szigetelt.
2010. nov. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 angol cockerem van, eszembe nem jutna kint tartani őket. Pedig van nagy kertünk. Mindig ott vannak ahol mi. Számunkra teljesen természetes volt, hogy soha nem zárjuk ki őket. Igaza van az előttem szólóknak, a spániel nagyon igényli az ember társaságát, nem kifejezetten az a "bent a gazdi, mi meg kint" típusú kutya. Nyilván a bundája alkalmazkodik a folyamatos kinti tartáshoz, de egy spanit nem azért kell bent tartani mert fázik.
2010. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
persze, tökéletes hozzá a szőrük. lassan mindenre azt mondják h nem élné túl ha kint hagyják..túlzás.
2010. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, az idioták szokták.
2010. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát spánielt nem tartanék kint soha. ha kinti kutyát akarsz, válassz komondort, kuvaszt, leonbergit, németjuhászt, ilyesmiket.
2010. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én spánielt tenyésztek (angol cockert). Nálunk egy fontos pontja a szerződésnek, a házon belüli tartás. Tehát tőlem nem vihetnek kutyát udvarra.
2010. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!