Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az érdekel mi az az alsó...

Az érdekel mi az az alsó összeg amiért EGÉSZSÉGES francia bulldog -ot lehet venni?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni és az érdekel mi az az alsó határ amelynél foglalkozni sem érdemes a hirdetéssel. Hangsúlyozom normális tenyésztőtől egészséges kiskutyát szeretnék.
2010. nov. 16. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Ez az a kényes fajta amit 100.000ft alatt nem szabad venni.

Akiket én ismerek azok mind 120-150e között vették de szerintem 100e-ért már lehet venni kutyust hobby célra. Esetleg kicsit hibásat, hisz ha csak kedvenc lesz mindegy hogy ha elállnak a fogai, színhibás, vagy hosszabb a farka

2010. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd végig ezt: [link]


Ez alapján kb. 100 az az ár, amiért már gondosan tenyésztett kutyát lehet kapni. PErsze ne ár alapján válassz, mert nyilván árulhatnak nem olyan jó kiskutyát is nagyon drágán.

2010. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak az ár alapján válasz. Nem rossz szűrő, elsőre, de ettől még átvághat egy drága szaporító.

Kérd el a tenyészkutyák szűréseit igazoló papírokat, tk. másolatot. Kérdezz rá a szülöknél hogy ekcémára, ételallergiára szelektálnak-e a tenyésztésnél.

2010. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyon alja 80.000Ft
2010. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az olcsokutya.hu alapján én is olyan 100körülire gondoltam. Tudom nem csak az ár fontos, de azért kérdeztem mert igy az ezalattikat ki tudom zárni. Az első kommentezőt kérdezném hogy az ismerősei melyik tenyésztőtől vették a kutyusokat? Köszi a választ mindenkinek
2010. nov. 16. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!