Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Senki nem akar egy kan magyar...

Senki nem akar egy kan magyar vizslát?

Figyelt kérdés
2 hónapja hirdetem, de akik jelentkeztek volna nem volt ideális (nem szereti a kan kutyákat, és a cicákat se), így nekik nem volt jó. Volt aki nem akart ide eljönni érte. Miért ilyenek az emberek? én egy gyönyörű kutyát adnék ingyen, és nem kell senkinek?
2010. nov. 16. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
miért akarod eladni? hány éves? van TK-ja? oltott? chipezett? féregtelenített?
2010. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Talált kutyus. Gyönyörű, kedves, aranyos. Gyönyörű szemei vannak. Rám néz és elolvadok. De a 2 kutyám mellé (aki az egyik kan) nem engedhetem meg magamnak, hogy megtartsam. Amúgy féregtelenítve van.
2010. nov. 16. 16:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még fiatal, én szívesen elhoznám :) Csak elajándékoznád, vagy ára is van?
2010. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2010. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
"én egy gyönyörű kutyát adnék ingyen"
2010. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ó, bocsánat, átsiklottam rajta :D Szóval már csak az a kérdés, hogy mennyi idős lehet.
2010. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tudnál esetleg képet csinálni róla? És merre felé lasz,honnan lehet elhozni a kutyust?
2010. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Fiatal, szerintem olyan 1,5-2 év körüli lehet. remélem ezt így meg tudjátok nézni. Ha valakit komolyabban érdekel akkor kérlek emailt írj. Köszönöm


[link]

2010. nov. 16. 16:51
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Azért ha találtál is kutyát, felelősséged van vele.

Ne add olyannak, aki csak tenyésztésre akarja használni. Ha nincs is törzskönyve, azt szaporító simán megoldja.

Vagy ivartalaníttasd előtte, hogy odaadnád, vagy örökbefogadási szerződéssel add, aminek egyik feltétele az ivartalanítás.

Ne add lelketlen szaporítónak, mert sok ilyen van!

2010. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hidd el semmi ilyennek nem fogom odaadni. De azért köszönöm a válaszod!
2010. nov. 16. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!