Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomat le lehet vinni...

A kutyusomat le lehet vinni mielött meg kapta a kötelező oltásait?

Figyelt kérdés

Szobakutya

Lécci normális válaszokat!

Köszi


2010. nov. 17. 20:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem.
2010. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%

sajnos nem lehet, illetve nem sajnos nagyon helyes!

sőt az állatorvosom azt mondja, hogy ameddig nincsenek meg az oltások, rajtatok sem ejthet vérző sebet sem, szóval azzal is vigyázzatok:)


22L

2010. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

A szocializáció fontosabb...(nekem)

DE! az már látszik a kérdéseden is,hogy tipikus ölebgazdi vagy,úgyhogy feleslegesen vinnéd le az oltások előtt a szocializáció miatt,mert úgy sem engednéd oda senkihez.Úgy meg felesleges...

Szóval szerintem várd meg az oltásokat.

2010. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

3dik válaszolónak.

a szocializációt 3hónapos kor után is elkezdheted miután megkapta a védőoltásokat.

attól hogy öleb miért ne mehetne a többi kutya közé??

egy csomó öleb kutya játszik a többiekkel,bichonok,westik, nem értem miért lenne feltétel hogy öleb e vagy vadászkutya hogy lemehessen védőoltás nélkül...

2010. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
nem csak a más élőlénnyel való érintkezés miatt nem mehet ki a kutya. vannak egyéb tényezők is. olyanok, mint a kisbabák mindent a szájukba vesznek, és akármiből kifolyólag lehet probléma!
2010. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem bichon bolognesem van, már meg van minden oltása, és már a 3. kötelező oltás előtt hordtam le folyamatosan sétálni, amit mai napig imád és már akkor rengeteg kutyussal megismerkedtünk, persze akkor még csak látásból. Azt, hogy leviszed-e te döntöd el. Én semmiképpen sem zárnám be hónapokra a lakásba. Ez szerintem nagyobb felelőtlenség, mint aki azzal jön, hogy veszélyeztettem az életét, stb stb... Ez mind szöveg. Ha egy normális, szocializált kutyust szeretnél, hord le! Ha hamarabb nem is, 3. oltás után nyugodtan viheted!
2010. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

negyediknek:

Persze,hogy játszhatna öleb létére is...Sőt,az lenne a helyes.De nálunk pl szó szerint minden ölebet gyorsan ölbe vesznek,ha 50 méteres körzetben meglátnak egy másik kutyát.És nekem a kérdezőről is ez a stílus jött le.


Persze,a szocializációt el lehet kezdeni 3 hónapos kortól is..De a legfontosabb szakasz pont hogy 6hetes kortól 12 hónapos korig tart...

2010. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

20:30


te egy nagyon felelőtlen gazdi vagy:S:S örülj, hogy nem lett baja a kiskutyádnak!!!


mi az, hogy szöveg?? te talán jobban értesz hozzá mint az állatorvos? Minden felelősségteljes orvos azt mondja, oltásai előtt NE vidd ki!!!

2010. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. nov. 17. 20:33
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

Kedveském, te csak ne mond meg nekem egy internetes oldal alapján, hogy én mennyire vagyok felelősségteljes, vagy mennyire nem:)

Én ezt vallom, le is vittem, most is levinném, nem igazán érint meg, hogy te mit gondolsz ezzel kapcsolatban. Engem nem érdekel, hogy a te kutyád lejárt- e és nem mondok rád jelzőket, pedig tudnék hidd el:)

2010. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!