Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam be a kutyuso...

Hogyan szoktassam be a kutyusomat a házába?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy golden retrivert,17hós,a férjemmel

csináltunk neki egy kutyaházat,de ő nem hajlandó bemenni...

Valami ötletek?


2011. okt. 7. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél bele jutalomfalatot, hogy érezze az illatát.
2011. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd télen, ha fázik, bemegy.
2011. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akiteki ***** válasza:
Ahogy előttem írták. Még nincs hideg. Be fog menni ha fázik, nem hülye:))
2011. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
esetleg a pokrócát is beteheted, amin eddig feküdt (akár az előző gazditól is elkérheted, ha megvan még neki), hogy érezze bent a saját illatát
2011. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, még az is előfordlhat, hogy néha a havon fog aludni. A lehetősége megvan elbújni a házába, ha szükségét érzi, majd megteszi! Az én kutyám az első évben egyáltalán nem használta a házát, most is inkább csak a nagyon szeles, esős időben megy be.
2011. okt. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A havon aludni?Nem fázik meg?

Jó persze tudom,hogy nem..csak nekem az olyan hideg..

Egyébként elkezdett nagyon esni az eső és egyszer csak

látom,hogy bevonult a kisasszony a házába:)

2011. okt. 8. 10:20
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,gondolom ha egyszer bement akkor ezentul is befog menni,legalább is gondolom.

De néha csak a betonon alszik éjjel is..

2011. okt. 8. 10:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor szeret a kutya a házában aludni, ha onnan rálát mindenre és a gazdikhoz is közel van. Fontos, hogy a kutyaház megfelelő helyen legyen, ne a kert végében, mert akkor sosem fog belemenni. Nálunk a bejárati ajtónk mellett vannak a kutyaházak, ahonnan a kaput és az udvart is belátják. Mind a 3 kutya szeret benne aludni. Ám az előzőeknek is igaza van, mert van amelyik kutya csak akkor megy be a házba, ha fázik. Az egyik kutyánk télen-nyáron abban tölti az éjszakát, a másik 2 csak hidegben.
2011. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!