Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapapucsot miért 2 db /...

Kutyapapucsot miért 2 db / csomag-ként árulják?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Hogy legyen ünneplős és dógzónaplós!Nem lehetséges?
2010. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában annak nem az a funkciója, hogy lábbeli legyen a kutyának mind a négy lábán, nem ruha vagy kiegészítő. Az arra jó, hogyha valami miatt megsérül a lába, pl. elvágja egy üvegszilánk a tappancsát, vagy beszakadta körme és be kellett kötni, akkor rá tudja az ember húzni sétánál és védi pl. nedvességtől. És általában a kutyának egyszerre csak egy lábán szokott probléma lenni (ritka esetben mondjuk kettőn, de ehhez nagy balszerencse kell), így elég belőle egy cipő is, tartalékba még egy, ha elázna vagy sáros lenne stb. Ezért elég kettő egy csomagba.
2010. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem nincs kutyám, csak egy szórólapon láttam, hogy lehet kapni, már a kutya papucson is meglepődtem. :)
2010. nov. 18. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért kettesével árulják, mert a kutyának nem egyforma a négy lába.

A két mellső általában nagyobb, mint a hátsók.

2010. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!