Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék egy beot. Azt...

Szeretnék egy beot. Azt hiszem, túl drága és nem tudom, egyáltalán unióban engedik-e, hogy árulják kereskedésben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nah vajon honnan fogsz szerezni? Életeben nem láttam még ilyet, kereskedésbe csak állatkertbe, vadasparkba. A madárra gondolsz?
2011. aug. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] Ennyit találtam, ha szerencséd van még aktuális. Amúgy van neki megfelelő élőhely? Mennyibe kerül egy ilyen?
2011. aug. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet tartani, árulják is, de sok gond van vele, mivel húst is eszik, olyan büdit csinál, mint egy macska vagy egy kutya, és ezt nem vállalják a kereskedésben, hogy naponta többször ki kell őt takarítani. Rendelésre valószínűleg fognak hozni, de jobban jársz, ha inkább keresel egy tenyésztőt.
2011. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második! A hirdető is csak keres, venni akar és nem eladni. Csak ő sem tud címezni. De azt a fél sort nehéz lett volna elolvasni.
2011. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,azért nem kell ám összeveszni... :)) Igen, madárra gondoltam, de ha macerás, nem komoly! Csak kiváncsi voltam, hogy egyáltalán legálisan kapható-e! Kössssz mindenkinek
2011. aug. 4. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!