Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek a helyemben? Van...

Mit tennétek a helyemben? Van egy két éves kutyám ami epilepsziás. Foly. Lent

Figyelt kérdés
Nagy dózisban kapja a gyógyszert ezért a vérképe káosz ,nyomott,sokat iszik.Gyógyszerrel kis rohamai vannak.Nem szeretném elveszíteni egy-két év múlva.Mit csináljak?
2010. nov. 18. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
vidd másik dokihoz, aki be tudja normálisan állítani az orvosságát
2010. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk régebben volt egy kutyánk aki epilepsziás volt és kapott gyógyszert,napi egyet kellett neki adni és semmi baja nem volt utána.Nem fulladt és a gyógyszertől se volt semmi baja! A negyedik orvos volt az aki megállapította az epilepsziát a többi orvos csak tippelgetett! Sztem is vidd el egy másik orvoshoz aki segít a kutyán! Jah és a miénk 1 éves volt amikor kiderült és utána élt még boldogan 4 évet és nem az epilepszia miatt hunyt el.
2010. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.A gyógyszerei bevannak állítva.Napi egy sevenal és egy diphedant kap.11 kilós.
2010. nov. 18. 22:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"a vérképe káosz ,nyomott,sokat iszik.Gyógyszerrel kis rohamai vannak"

Ezért irták, amit irtak. Nincsenek beállitva a gyógyszerei.

2010. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Tudom hogy kegyetlen módszer de altasd el szerencsétlen kutyát.

Én nagyon sajnálnám szegényt szenvedni látni :(

2010. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért nyomott,mert sok gyógyszert kap.Kiskóra óta durván epilepsziás.Ránézek a kutyára,akkor nem látom,hogy szenvedne.
2010. nov. 19. 00:16
 7/12 anonim ***** válasza:

keress fel minnél több orvost, mert az epilepszia nem egy egyértelmű betegség, nem ismertek a kezelési módok és a betegség maga is egy fekete folt az orvosoknál-magyarul csak kiséréletezgetnek minden beteggel... mindenki másként próbálja kezelni...

párhuzamosan én felkeresnék egy rehabilitációban jártas kutyaviselkedési szakértőt is, ő segíthet enyhíteni a feszültséget a kutya életében, és így a tüneteket is megszüntetheti vagy minimalizálhatja csupán pszichológiai módszerekkel

2010. nov. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Azért nyomott,mert sok gyógyszert kap.Kiskóra óta durván epilepsziás.Ránézek a kutyára,akkor nem látom,hogy szenvedne."


Ha ennyire minden ok, akkor miért teszel fel kérdést.

Javasoltak valamit - csupán azok alapján amit te írtál, és csípőből elutasítod. Akkor így hogy segítsen az ember?

2010. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az én spánielem 15 évig volt epilepsziás, az orvos nem adott neki soha gyógyszert. 23-4 havonta rájött egy roham, de nem zavarta különösképpen. öregségben pusztult el 15 évesen. Úgyhogy van esély, hogy megmarad, csak ne tömd gyógyszerrel, mert az sem jó.
2010. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bocs, 3-4 havonta
2010. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!