Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Milyen tapasztalatai...

Kutyások! Milyen tapasztalataitok vannak a Szetterről vagy a Border collie-ról?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát venni és jókat olvastam erről a 2 kutyáról. Nem vagyok első kutyás, volt egy pár kutyusom, de most róluk gondolkozom. Szerintetek? Tapasztalatok?
2010. nov. 19. 08:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a szetterek sokkal kedvesebb és hűségesebb kutyák. Én azt választanám. A bordereket csak a munka, az agility, a labda érdekli. Nem szeretem őket.
2010. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így butaság kijelenteni, hogy x kutya hűségesebb, jobb, y kutyát csak ez meg az érdekli stb. Nyilván mindenkinek az a legszebb és legokosabb, ami van neki. Nekem szetterem volt, végtelen jó természetű, jóindulatú, hihetetlen kedves kutyus volt, nagyon igényelte az emberi társaságot. Ő volt a környék kedvence :)

De tényleg akkor jársz a legjobban, ha elmész kiállításokra, tenyésztőkhöz, szetteres/borderes gazdikhoz ismerkedni mindkét fajtával, és az alapján dönteni.

2010. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szetterek ír és gordon szette szép szőrűek ők vadász kutyák(ebek) vizsla nagyságuak

border collie:meg pásztor kutya ami juh,birka,diszno,tehén haszon állatok védelmezésére hajtására szocializált

2010. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már tudom, hogy melyiket válasszam, de a biztonság kedvéért meglátogatok egyet egy tenyésztőnél.:)
2010. nov. 21. 19:46
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem minden kutya hűséges csak a nevelésen múlik. Nekem mindkét kutya tetszik, de majd border colliet szeretnék mert én egy okos és mozgékony kutyát szeretnék, akivel eljárhatok futni, lovagolni. és sokmindent megtaníthatok neki és még talán az agilityt is kipróbálnám.
2010. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én a bordert javaslom, de csak ha tudsz vele eleget mozogni! Na akkor egy álomkutya!

De ha nincs eléggé , mint testileg, mint agyilag lefárasztva , olyan , mint egy hatalmas balszerencse!

2011. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!