Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi egy havanese min. és...

Mennyi egy havanese min. és max. ára?

Figyelt kérdés
Előre is köszi! ;)
2010. nov. 20. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia! én nem tudom XD. de ha lesz akkor jo neked men én nem tom eldönteni hogy havanese vagy bolognese legyen XD
2010. nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 30 ezerért vettem 2 éve, sztem ez a min, de a max az a csillagos ég.
2010. nov. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: az rajtad múlik melyiket választod :D

2.válaszoló: köszi!

2010. nov. 20. 07:59
 4/12 anonim ***** válasza:
tk-val 100k körül van, tk nélkül, ha teheted ne vegyél.
2010. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem törzskönyv nélkül van, mivel nem akarom kiállitásra hordani nem érdekel a törzskönyv. 25 ezerért vettem 2 éve. Mindenki szerint gyönyörű kiskutya. Imádom.
2010. nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem tk nélkül veszem, mert ugy nem olyan drága és mert nem viszem kiállításra!

2010. nov. 20. 08:21
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Megvenni nem olyan drága, az tény. A majdani örökletes betegségeik, amik a gondatalnan, genetikailag ellenőrizhetetlen szaporítás eredményei annál drágább kezelni. És ezek a betegségek nem 1-2 éves korban szoktak kijönni.


Ha nem kell törzskönyv, akkor válassz egy helyes kis szőrpamacs keverék kutyust.


Ha pedig ragaszkodsz a fajtához, akkor igenis vegyél törzskönyves kutyát, hiszen az az egyetlen bizonyíték arra, hogy tényleg olyan fajta, amilyennek mondják. Ismerek kis puli babát, aki szupercuki ugyan, az egyetlen gond vele, hogy havanese-nek vették tk nélkül.


Olvasgasd el ezt az oldalt: [link]


Különös tekintettel erre: [link] butasag.php


erre: [link] puppymill.php


erre: [link] tk.php


és erre: [link] mennyiazannyi.php

2010. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi, de ugy döntöttem tk nélkül veszem, a szülőket meg lehet tekinteni a helyen, ezt a lehetőséget nem hagyom ki, ha a szülőknek nincs havanese formájuk akkor majd nézek több tenyésztőt, de nekem nincs 100.000 ft-om kutyára, sőt még ott vannak a játékok,oltások,fekhely stb...

De azért köszi!

2010. nov. 20. 08:51
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
és ha a kedves szaporítónál a szemétdombon felcsinálta még egy kan, akkor tényleg fajtatiszta havanese.. lesz, ne sajnáld rá a nagyobb összeget, diákként gyüjtögettem míg össze nem jött az összeg, úgy voltam vele, hogy nem akarok egy korcsot nézni tizenakarány éven keresztül nézni, ha már határozott elképzeléseim vannak, hogy milyen FAJTA kutyával szeretnék együtt élni és sok boldog pillanatot eltölteni.
2010. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is csak tanácsolni tudom, hogy ne sajnáld rá a pénzt. Vegyél egy megbízható, jó helyről kutyust! Menj el a tenyésztőhöz, nézd meg a szülőket meg a szülők törzskönyvét. Nézd meg azt is, hogy hol tartják a kutyusokat, mivel etetik stb. [link] Itt vannak jó tenyésztők! Egy jó helyről egy havanese kiskutya ára min. 70.000 max. 500.000 Ft vagy még ennél is még több.
2010. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!