Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok havanese tenyésztőket?

Írnátok havanese tenyésztőket?

Figyelt kérdés

Olyan kéne aminek van tk-ja.

Nem kennel kell mert az egy kicsit drága.

Köszi!


2010. nov. 20. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Hát olyan normális tenyésztőt, aminek tk-ja, és szűrései vannak, rendesen tenyésztve, olyat nem nagyon fogsz találni, csak kennel-t.


Mivel ez már egy túltenyésztett fajta, én mindenképp kennelből venném, vagy ha nincs rá annyi pénzem, fajtamentőktől vagy menhelyről fogadnék örökbe, de egy szaporítót semmi képpen sem támogatnék!


Néhány havanese kennel, ahonnan érdemes venni:


[link]

[link]

[link]

[link]


De ha körülnézel itt a gyakorikerdesek.hu-n, elég sok ilyen kérdést találhatsz. :-)

2010. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nagyon cuki kutyusok vannak a kennelekben :)

A végén még meggyőztök hogy onnan vegyem :)

Az Elada dogs havanese kennelben nem tudja valaki mennyibe kerülnek a kiskutyák?

2010. nov. 20. 09:17
 3/16 A kérdező kommentje:
*Elmada Dogs Havanese Kennel
2010. nov. 20. 09:18
 4/16 anonim ***** válasza:
fel kell menni a kennel honlapjára megnézni vagy felhívni, hogy van -e vagy várható a közeljövőben kis kutya, sok minden megszabja mi a pontosa ára.
2010. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Legelső válaszoló vagyok.


Na, akkor jó úton haladunk :) Ha kennelből veszel kutyát, nagy valószínűséggel egy normális idegrendszerű, tök okés kutyát kapsz. :-)


Egyébként nekem is az Elmada Dogs Havanese Kennel a legszimpatikusabb, vannak a kiskutyák menünél telefonszámok, meg egy e-mail is, hívd fel vagy írj neki e-mailt, de tapasztalatból mondom, először érdeklődj a kiskutyák után, a tartásukról, a fajtáról stb és utána térj rá az árra.. :)

2010. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! :)

Hétfőn felhívom Őket!:)

2010. nov. 20. 12:54
 7/16 anonim ***** válasza:

Oké! :-)


Aztán miután felhívtad őket, írd le légyszives a benyomásodat róla, mennyiért adják a kutyusokat stb, mert szerintem másokat is érdekelne. :-)

2010. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ige,igen!

Majd leírom! :)

És köszi h ajánlottad ezt a kennelt!

Nélküled még most is a neten a Havanese hírdetéseket nézegetném!:)

2010. nov. 20. 13:37
 9/16 anonim ***** válasza:

Jaj, igazán nincs mit! Ezért vagyunk itt! :)


Örülök, ha segíthetek! És előre is köszönjük az információkat, szerintem sokaknak segítesz majd vele!

2010. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2010. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!