Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull terrier kanom viselked...

Pitbull terrier kanom viselkedése furcsa lett a napokban. Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már 4 éves , de eddig mindig ilyen kis magánakvaló kancigány volt:DMost viszont a napokban állandóan hozzámbújkál..este ott alszik az ágyam mellett, néha feludugja a fejét és megnyalogjatja a kezem...Lehet hogy érzi, hogy rosszkedvem van mert pár napja szakítottam a barátommal? Vagy hirtelen szeretet éhes lett így 4 év után? Mintha kicserélték volna...eddig is szeretett engem csak a maga módján..hazaértem , üdvözölt , néha hívott játszani és ennyiben merült ki a dolog..mostviszont mintha szerelmes lenne belém..mitől változhatott meg ennyire?
2010. nov. 20. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem sajnál mert látja h szomorú vagy meg 1 kicsit próbáj meg vele töbet foglalkozni vidd el sétálni/futni remélem jobb lesz:D
2010. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
napi 2 órát fut bicikli mellett. jár suliba is, meg a többi kutyával is szokott játszani. otthon rongyozok vele, meg felvan neki lógatva egy gumikerék azt cibálja állandóan...szóval levan fárasztva...énis arra gondoltam hogy megérzi, hogy szomorú lettem kicsit...
2010. nov. 20. 10:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Megérzi a szomorúságot. De azért idegbeteget ne csinálj belőle. Rongyozni ritkán rongyozz, mert az amstaffom is ezért lett egy kicsit lobbanékonyabb. A gumikereket meg szereld le onnan. Az abszolut nem jó...
2010. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a rongyozást ezek a kutyák játéknak fogják fel..szintúgy a gumikereket is. a staffod akkor mástól lett lobbanékony. én 4 éve rongyozok vele napi szinten, és a gumit is rángatja, mégis hulla nyugodt a kutya. nem véresen komolyan lóg rajta órákig:Dha aztmondom ereszd, egyből otthaggya. parancsra fog, parancsra ereszt..sokmindent megtanult a suliban:)
2010. nov. 20. 10:31
 5/10 A kérdező kommentje:
könyörgöm nem vonhatom meg tőle a JÁTÉKÁT:D
2010. nov. 20. 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:
első vok az igaz xd a kutyának a játék a mindenxdxd az én németjuhászom is ezt csinálta 3-4 hónapig..
2010. nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ja csakhát sokan úgyfogják fel, hogy a rongyozástól majd bevadul..ha 4 év alatt nemvadult be , akkor már nemfog..remélem:D:D ha meg mégis akkor úgysemlesz több kommentem:D:D
2010. nov. 20. 10:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha már 4 éves a kutyád, akkor te jobban ismered annál, hogy megfogadd idegenek tanácsait, pl. hogy szereld le a gumikereket!

Megérzik az ember szomorúságát. Ha te jobben leszel, az neki is jobb lesz.

2010. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vok aki a gumi leszerelését tanácsolta!


Én csak azért mondtam, mert egyik pillanatról a másikra is bevadulhat egy kutya. Amugy az én staffom azért ilyen részben, mert 2 évesen kaptuk, és az előző helyén láncon volt, és verték is...

2010. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ne "sajnáltasd" magad vele sokáig ilyen lelki állapotban inkább ne legyél mellette,vagy figyelj oda n.on mert még "FURÁBB" lehet majd..és nem jó értelemben!át fogja venni az irányítást,mert folyton gyengének érez,h vezesd
2011. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!