Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen furcsa a családom...

Miért ilyen furcsa a családom viselkedése anyámmal?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy szinte semmi nem is érdekli őket(apám,anyám,bátyám)ami velem kapcsolatos vagy történik,egymás iránt is közömbösek meg velem is.Anyámnak évek óta valami furcsa személységzavara van ,kezelték is emiatt pszichiátrián de eredménytelenül.Mindig mondogatom apáméknak, hogy nem zavarje-e őket hogy anyám beteg, és ő azt mondja mindig hogy most mit tehetnénk vele,ha nem árt senkinek.Én nem a családommal,hanme külön élek,de akkor is zavar hogy nem tehtek semmit sem,mivel anyám nem vallja be saját magának se hogy beteg,így tényleg nem is tudom én mit tehetnék,de a legnagyobb baj az hogy anyám minden emberrel ellenséges,senkiben sem bízik meg.Mit tehtnék?
2011. máj. 6. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a pszichólógus nem tett semmit vele, te a legkevésbé sem tudsz.
2011. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Furcsa módon ugyanúgy levegőnek nézik, mint mindenki mást?
2011. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen,úgy értem hogy nem hatja meg őket különösebben,hogy anyám pzsichés beteg
2011. máj. 6. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Személyiségzavara minden hatodik embernek van. A legtöbbjük elvan kényszerzubbony nélkül, eljárnak dolgozni úgy is, hogy a kollégáik nem járnak lábujjhegyen miatta.
2011. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miattuk
2011. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Épp azért, mert az ebben a betegségben szenvedőknek nincsen betegségtudata, igen nehéz gyógyítani is. Legtöbbjük el sem jut orvoshoz, vagy ha igen, akkor hamarább abbahagyják a gyógyszer szedését, mert "meggyógyultam". A sok deviáns gyerekverő, családgyűlölö, vagy éppen nem törődöm, mind ide tartozik. Nem kell messzire menned, csak olvasd végig akár csak ezt az egy fórumot. És a gyerekek kérdeznek rá, hogy miért ilyen az anyukám, apukám? Vagy a szülők valamelyike, hogy miért ilyen a gyerekem?
2011. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!