Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek? Jó ez a hirdetés?

Szerintetek? Jó ez a hirdetés?

Figyelt kérdés

Szerintetek aranyos kutyák?Nagyon szeretem ezt a fajtát és még nem találtam ilyen aranyosat mint ők!Bár ezek a nagyfülű kutyusok amúgy is imádni valóak de szerintetek milyen ez a hirdetés?Ti is megvennétek őket?

[link]


2010. nov. 20. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
egy kölyöknek 8-10 hetes koráig az anyjánál van a helye,ő látom minnél hamarabb elakarja adni vagy nincs tisztába a a dolgokkal!Nos,írni nem tud!Fajtiszta??Fajtatiszta.. nagyon okos lény..Szerintem inkább néz körül menhelyen beaglet vagy tenyésztőtől vegyél!
2010. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vennék kutyát hogy minimum 1 oltása van. DE amúgy tüneményesek :) Várj vele 8 hetes koráig, mert ha előtte hozod el, az a kutyusnak rossz és akkor még sokmindent nem tanult meg.
2010. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
De én is inkább fajtamentőt vagy tenyésztőt ajánlanék, az a biztos :) Fajtamentőknél vannak kölyökkutyák is
2010. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
13:09 van oltásuk megkérdeztem:)
2010. nov. 20. 13:14
 5/16 A kérdező kommentje:

13:10

Nem!Én mindenképpen olyat akarok ami nem egy fajtamentőtől van kennelből van ott nagyon elkényeztetik a kutyákat!Egyszer így jártam és kutyám nem volt hajlandó csirkehúst enni sem pedig marhás ízesítésű kutyakonzervet!

Aztán utána néztem a kennelnek pontosan és kiderült hogy szerződésük van egy olyan kutyakaja gyártó céggel akiknek csak marhás kutyakajájuk van hozzáteszem irtó drága!1100 volt egy konzervjük a Tesco-ban!Nem többet nem veszek kennelből ne is írjátok!

2010. nov. 20. 13:18
 6/16 A kérdező kommentje:

13:08

A fajtiszta is helyes!

2010. nov. 20. 13:19
 7/16 A kérdező kommentje:

13:08

Ja és 2 hétig megtekinthetők!És a harmadik hét végén már elvihetők!Megkérdeztem ezt is:)

2010. nov. 20. 13:19
 8/16 anonim ***** válasza:

elsőnek író vagyok


és szülökröl kaptál képet? amugy ez egy baromság hogy elkényeztetik!Fajtamentésnél és menhelyeken találsz kölyök kutyákat is! És akkor mi van ha elvan kényeztetve? attól hogy nem eszi a csirkéset a marhás ugyanannyi ha ugyanazt veszed!! :S

2010. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ja bocsánat,elolvastam a marhásat se ette..

hát akkor marad a kaja maradék,vagy száraztáp!

2010. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

A tenyésztők nem elkényeztetik a kutyáikat, hanem megfelelően táplálják :) Nem mindegy...

Egyébként nagyon aranyos kutyák, de én nem vennék ilyen helyről kutyát. Nincs személyesebb oka, vagy nem azért mert nem voltak aranyosak a kiskutyák, csak én úgy vagyok vele, hogy ha már vásárolok, akkor biztosra megyek. Nem szeretném ha idő előtt eltávozna tőlem, vagy epilepsziás lenne vagy ilyesmi. Ha meg már úgy mond úgy "ismeretlen" kutyát akarok (akinek nem ismerem a felmenőit és számolok azzal, hogy lehet beteg lesz) vagy nincs pénzem a tenyésztőkre de tetszik a fajta, akkor választok fajtamentőknél kutyust. Van amikor kölykök is vannak. Ha meg tök mindegy csak egy társ kell akkor meg menhely.

De végül is ez a Te döntésed. Amúgy aranyos kutyusok, de én szívem szerint nem vásárolnék innen kiskutyát. Nem szeretek kockáztatni, mert tudom, hogy nagyon megviselne ha meghalna egy örökletes betegségben vagy ha beteg lenne és néznem kell ahogy szenved.

2010. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!