Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek? Jó ez a hirdetés?

Szerintetek? Jó ez a hirdetés?

Figyelt kérdés

Szerintetek aranyos kutyák?Nagyon szeretem ezt a fajtát és még nem találtam ilyen aranyosat mint ők!Bár ezek a nagyfülű kutyusok amúgy is imádni valóak de szerintetek milyen ez a hirdetés?Ti is megvennétek őket?

[link]


2010. nov. 20. 13:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

13:24

Már nem lakik nálunk mert az ismerősöm kutyanevelő és ő elvitte azt mondta hogy majd betanítja és hátha de adtunk neki akkoriban mindent és semmit nem evett csak vizet és tejet ivott és csak azt az egy konzervet ette

2010. nov. 20. 13:38
 12/16 A kérdező kommentje:

13:35

Pont ezért szeretnék Beagle-t mert nagyon hálás és imádni való kutya és mivel vadászkutya a fajtája ezért szeretnék olyan helyről ahol látom a szülőket és telefonon megkérdeztem ha nagyon érdeklődök még az anyuka szüleit is megtekinthetem!

És nekem ők olyan szimpatikusak voltak!És azt olvastam hogyha jól vannak tartva és megfelelően vannak etetve itatva,jók a körülmények akkor nem kapnak rohamot és leélik az életüket nagyon szépen!

Szóval szerintem nincs vele probléma!És ők így kép alapján annyira tetszenek!

2010. nov. 20. 13:42
 13/16 anonim ***** válasza:

13:35 vagyok: Ez a Te véleményed. Enyém meg az amit leírtam :) Végül is a Te dolgod, hogy hogyan döntesz. Rád van bízva. Én nem kockáztatnék. Csak még annyit, hogy hiába jól eteted, tartod ha örökletes DP-je van (displazia) akkor az ki fog rajta jönni. És ezt nem látod a szülőkön mert rajtuk és később fog kijönni. Meg millió egy betegségük lehet. Lehet, hogy a szülők nem epilepsziások, de az utódok azok lesznek. Ez genetika. Ha volt a felmenők között akár csak egy is akkor már van rá esély, mert előbb utóbb visszadobja a gént. És mivel nincsenek szűrve a kutyák nem tudod, hogy hordozók-e.

Nekem egyik ismerősöm kutyáját epilepszia miatt el kellett altatni. Se a szülők, se a kutya anyjának a szülei nem voltak epilepsziások. De a felmenői közt valaki igen! És azon az almon ütött vissza és annyira durván, hogy el kellett altatni szerencsétlent. Na látod én így nem szeretnék járni...

2010. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja és van egy másik ismerősöm akinek tacskó-pincsi keverék kutyája van. Nagyon jól van tartva. Főznek rá sokszor, de szereti a konzervet és a tápot is. Jó evőkéje van. Még is epilepsziás. Két éve szed gyógyszert körülbelül két hetente van rohama. Minden nap kell szednie a gyógyszert amíg csak él. 5 éves a kutya. Nem ő nevelte kiskorától kezdve Ő a harmadik gazdája, befogadta. És úgy tartják a keverék kutyák még immunisabbak is betegségekkel szemben. De az örökletes betegségek őket sem kímélik. Ha már választhatok nem nézem végig azt, hogy a kutyám szenved éveken keresztül mikor rohama van. És az övé még jó is mert viszonylag kevés ideig van rohama és gyógyszerrel korrigálható. De nem egyszer voltam szemtanúja annak mikor rohama volt szegénynek. Ha meg éjszaka jön rá akkor be is kakál, pisil. Gyakran roham után még hányni is szokott. Na ha ez kivédhető, akkor inkább veszek normális helyről ahol a szülők szűrve vannak ezekre a betegségekre. (és persze a felmenőik is, hiszen ha nincs szűrése akkor nem tenyészthető)
2010. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát de a tacskó pincsi keverék az teljesen más mint egy Beagle!Tetszenek a kutyusok én csak a hirdetést kérdeztem hogy szerintetek milyen nem azt hogy kezd el itt nekem állatorvost játszani hiszen a nővérem is állatorvos csak nincs éppen Magyarországon hogy beszéljek vele!

Őt is megfogom kérdezni,nyugi!És ő is eljön velem kutyust nézni!

Én arra lettem volna kíváncsi hogy mit gondolsz a kutyusokról,hogy aranyosak e vagy sem....vagy szerinted jobb lett volna ha a hirdetésben tesz egy képet a szülőkről is vagy hasonló válaszokra számítottam...de mindegy!

2010. nov. 22. 14:31
 16/16 A kérdező kommentje:
Lassan két éves a kérdésem...úristen...:) végül vettem egy kutyust már innen, már versenyen is voltunk, büszke vagyok nagyon ügyes :)
2012. okt. 22. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!