Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a hírdetés jó, megbízhatÓ?

Ez a hírdetés jó, megbízhatÓ?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon édesek a kutyulik,és szeretném megvenni, de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is :-)


2010. nov. 20. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
*édes a kutyuli. egyesszámban :-)
2010. nov. 20. 14:52
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, ez egyáltalán nem megbízható. Miféle ember hirdet ilyen oldalon kutyát? Ebből is látszik, hogy az első jöttmentnek odaadná, csak a pénzt kapja meg érte. Semmiféleképpen nem ajánlom, hogy megvedd, ez egy mocskos, pénzéhes szaporító hirdetése.

Ha egy fajtatiszta, egészséges havanese-t szeretnél, akkor érdeklődj kennelnévvel rendelkező, tisztességes tenyésztőknél. Mert így, törzskönyv nélkül, oltatlanul zsákbamacskát veszel. A törzskönyv nélküli kutyák mind keveréknek számítanak, semmi nem bizonyítja a fajtatisztaságukat, keverékért meg minek adnál ki pénzt, amikor olyan menhelyen is van.

2010. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Eleve 5 hónapos kutyát pénzért eladni :(


Ha nálam lenne egy kutya 5 hónapos koráig, és valamiért muszáj lenne megválnom tőle, akkor egyetlen dologra figyelnék, mégpedig arra, hogy a lehető legjobb gazdát találjam neki.


Tuti, hogy valami nem stimmel se a kutyával, se az emberrel, ha el akarja adni, ráadásul teszveszen hirdeti,


AMúgy nekem túl nagynak is tűnik, szerintem egy 5 hónapos havanese kisebb ennél.

2010. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én eleve nem vennék teszveszről/vateráról kutyá.

Amúgy meg kicsit érdekes, megveszik a kutyát mondjuk 2 hónaposan, aztán 3 hónap múlva hirtelen rájönnek, hogy "kicsi hozzá a gyerek"? Persze simán lehet, hogy vannak ilyen barmok, de azt is elképzelhetőnek tartom, hogy kiderült, hogy van vmi baja a kutyának, és mihamarabb szeretnének tőle megszabadulni. Ezt meg biztos nem fogja az orrodra kötni. Szóval, szerintem akármilyen édes, ne vedd meg.

2010. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen!

És erről mit gondoltok?:

[link]

2010. nov. 20. 15:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Ez is egy szép szaporító hirdetés a javából. Ahogy látom nem értetted meg amit itt mindenki szajkóz. Ha törzskönyves kutyát akarsz, az bizony nagyon sok pénzbe fáj. Ha nem olyan fontos, mert te csak egy házi kedvencet szeretnél és kiállításra nem akarod vinni vagy tenyészteni sem akarsz vele, akkor menhelyen nézz körbe.

Annyi kutyus vár gazdára, biztosan te is megtalálnád köztük a tiedet is.

2010. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: de amit utoljára irtam hírdetés, annak van törzskönyve!
2010. nov. 20. 15:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak annyiban hibádzik, hogy olyan, hogy "mini" nincs.
2010. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
AZ nem olyan fontos, mindenki tudja h nem lesz mini hanem normál méretű.
2010. nov. 20. 16:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Első egyértelműen szaporító. Bishon Havanese? -.-
2010. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!