Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megbízható hírdeté...

Szerintetek megbízható hírdetés, ti vennétek innen kutyát?

Figyelt kérdés

[link]


Ha nem, akkor meg ajánljatok boxer kenneleket, eladó kölyköket stb.


2011. ápr. 1. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon szépek a kutyik és ha tényleg az van a képen akkor tuti rendben vannak,de ezt mikor elmész megnézni ugyis látod.Sokszor nézem a hátteret,annyi buta ember van aki ott bukik le.Van hogy a háttérbenkoszso disznosolban vannak a kutyák vagy aki tartja az egy nagy redva szóval ha kicsit a körülményeket is megfigyeli az ember már többet tud.
2011. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Énis inenn vettem a kuytámat.Szerintem válogass nyugodtan,100%-ban megbízható.De ha nemhiszed el akkor hívjál fel egy telefonszámot:)
2011. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

A kis kutyák nagyon szépek,és egészségesnek tűnnek(már ha azok a kölykök vannak a képen)!

De elmész és megnézed úgy is látod,meg nézed a szülőket is!

2011. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
A kutyák valóban szépek. Viszont eléggé unszimpatikus dolog, hogy 6 hetesen sürgős az eladásuk. A másik, hogy chipezve sincsenek. A harmadik, de azt gondolom tudod, hogy törzskönyvet nem kapsz hozzájuk, tehát nem fajtatiszták. Ez persze nem mindenkinek probléma, csak azért jó, ha tudod. Viszont az sem fog kiderülni, hogy a szülők egészségesek voltak-e, szűrték-e őket.
2011. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
6 hetes kutyát semmi pénzért...
2011. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 xnorkax ***** válasza:
100%

Szép kiskutyák, de tenyésztő hat hetesen nem ad oda kutyát... Minimum nyolc hetesnek kellene lennie, de sokan 9-10 hetes korukig még maguknál tartják.

Chipről és törzskönyvről nem ír... Alapból csak chipelve lehetne kutyát tovább adni, a törzskönyv pedig azt bizonyítaná, hogy valóban fajtatiszta-e.

Én nem vennék innen, inkább spórolj még egy kicsit és vegyél rendes kennelből. [link] ezek mind magyar boxer kennelek.

2011. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Negatívumok:

- 6 hetes (sürgősen eladó)

- szűretlen szülők

- nincs chip

- nincs törzskönyv


Pozitívumok:

Na, olyat nem találtam ebben a hirdetésben.

2011. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem éri meg Neked anyagilag!

30 000 Ft, egy oltással. Tehát még 4 oltás (minimum 20 000 Ft+chip+féreghajtás)

Olyan 80 000 Ft-ért szerintem már kapsz törzskönyveset 5 oltással, chippel, jó helyről, ahol nem chappyvel etetik a kutyát...

Másrészt 6 hetes kiskutyának az alomtestvéreivel és a mamájával van a helye.

2011. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!