Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amstaff agreszívabb lesz...

Az amstaff agreszívabb lesz ha vágják a fülét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mitől lenne agresszív? Nincs összefüggésben a fülvágás az agresszióval.
2010. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ha kiskorában levágták a fülét? Nem lesz agresszivabb :D Miért is lenne? Belenéz a tükörbe és azt mondja: Hú de vad vagyok,mert levágták a fülemet :D
2010. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz! :) Csak a tudatlan emberek fogják annak gondolni! Egyből le fogják harcikutyázni :)
2010. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem. Nagyon sokféle kutyának vágják a fülét. Ez legális formája a standard szerinti kinézet kialakításának, ahogy a farokvágás is. Azonban nagyon körültekintően kell megcsinálni, csak gyakorlott személy végezheti és a kutya megfelelő korában (még kölyök korában, úgy tudom, fogváltás után). Utóbbit nem tudom biztosan, csak így rémlik, nem vagyok ennyire hozzáértő ebben a témában. De a tenyésztő ahonnan veszed, meg fogja tudni mondani. Ilyen típusú kutyát - szerintem - csak tenyésztőtől szabad venni, mert az garancia a jellemére és küllemére. (Bár szerintem ez az összes többi fajtával így van.)
2010. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 capsread ***** válasza:

Csak annyira, mint te egy körömvágás után :D

Az tény, hogy ijesztőbb lesz a kinézete, de ennyi.

2010. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszí:) azért kérdem mert tesóm levágata az amstafjának a fülét 3 hós korába és azótta mindenkivel verekszik,harap
2010. nov. 21. 10:15
 7/7 anonim ***** válasza:
az, hogy harap meg verekszik nem a fülvágás miatt van.
2010. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!