Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtud fagyni kinn az udvaron...

Megtud fagyni kinn az udvaron a kölyök labrador?

Figyelt kérdés
van egy kb 1-2 hónapos labradorom:) féltem szegényt hogy megvog fagyni télen:S
2010. nov. 21. 13:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
51%
És most visszafogtam magam, hogy ne írjak bővebben !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Kedves Oktogino!Ne fogd vissza magad,például én szivesen olvasom a hozzászólásaidat,igaz nem mindig felel meg a közhangulatnak,de így legalább nem olyan monoton az értekezés.Ha meg valaki lehülyéz az annak a jele hogy még a kommunikáció azon fokán van ahol csak ezzel tudja kifejezni azt hogy Ő másként vélekedik!Majd kinövi!!

A kérdésre az a válaszom hogy ha befogadtad akkor már felelős is vagy a kis labiért!Nehogy 0 fok alatt kinnhagyd olyan helyen ami nem védett.De ha meglehet oldani akkor annak legalább erre a télre a lakásban szoritsatok helyet!

Meglátod egy igazi barát lessz belőle ,mert nagyon szeretnivalók és értelmesek,Sok szerencsét kivánok hozzá!

2010. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Bocs :oncogitó- helyesbitve---milyen értelmetlen név!!Ez az előző kijavitása volt!!
2010. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
43%

Nem a kérdező miatt fogtam vissza magam, hanem saját magam miatt, mert túlságosan elkapott az indulat és a vérnyomásom többet ér, mint az ilyen lelketlen ember.


Egy 1-2 hónapos kölyöknek még az anyja mellett lenne a helye és nem elszakítva az alomtól kint tartva egyedül. Még nyáron sem jó, nemhogy hidegben, pláne nem télen.

Aki ezt nem érti, az ne tartson kutyát, legfeljebb riasztót.

Ezerszer leírtam már, hogy a kutya nem a kert tartozéka, hanem az ember társa. És aki nem tartja méltónak arra, hogy a lakásába beengedje, az nem méltó a kutya tartására.

Igen kevés az a fajta, amelyik csak kint érzi jól magát és a labi nincs köztük.


Egy ilyen pici kutya nemcsak megfagyhat, de áldozatul is eshet (esett is) nagyobb ragadozóknak, mint róka, vagy ilyesmi.


Jó lenne már, ha szégyellnék magukat az ilyen kutyatartók és a szomszédaikban lenne annyi emberség, hogy feljelentik állatkínzásért és végre letöltendő börtönbüntetést kapnának.

Mert élet lett rájuk bízva és hagyták nyomorultul elpusztulni, vagy szenvedve élni.


Aki szereti a kutyát, elfordul az ilyentől!

2010. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
37%
Egy kutyaház és sok szalma vagy rongyok (kabát, használt ruha, stb...) és biztos nem lesz gond!
2010. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
57%

Egy ilyen pici kutyánál gond, mert megfagy.

Még kistestű felnőtt kutyánál is veszélyes, nem hogy egy kölyök kutyánál, aki egyedül van.


Én nem is értem, milyen emberek vannak itt ezen a fórumon?

Sok kutyatartó érdemelne sok évi börtönt!!!!

2010. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Kedves Oncogito! Ez mind igaz, amit leírtál, én is szeretem olvasni a hozzászólásaidat, értelmes dolgokat írsz, jó nézetből látod a kutyatartást, de ez a kedves kérdezőre nem volt igaz amit leírtál mert előbb is írta hogy az utcán találta, és habozás nélkül befogadta.
2010. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
oncogito....bocs de te hülye vagy...az utcán találtam honnan tudjam hogy ki az anyja?.....
2010. nov. 24. 20:10
 19/40 A kérdező kommentje:
és ezt rám érted oncogito?
2010. nov. 24. 20:12
 20/40 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, az, hogy feltételezed, hogy egy egy-két hónapos kölyök kint egyedül meglenne télen -- vagy nagy fokú tájékozatlanságot feltételez, amit még egy tizenéves gyerektől sem várható el, vagy nagy fokú közönyt.

Ha nem tudod bevinni a lakásba, inkább próbáld másnak odaadni.

De bizonyára el fog pusztulni kint, bármilyen bélelt kuckót csinálsz neki. Túl pici.

Sőt, akár még dajkakutyát is kereshetnél neki.


De csodálkozom, hogy ezt egy felnőtt embernek magyarázgatni kell.

2010. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!