Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan Amstaff. és kan Dobermann...

Kan Amstaff. és kan Dobermann jól kijönne egymással?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves kan amstaffom,mindenféleképpen szeretnék mellé még egy kan dobermann-t is. Kijönnének eggyütt? Nem verekednének? Dominanciaharcok?
2010. nov. 21. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:

szia! szerintem ha másik kölyök amikor hozzád kerül akkor egy darabig nem lesz baj de egy ivartalanítás megoldaná a dominancia harcot. különben nagyon nagy bajok lehetnek nem törvény szerű de sajna valószínű nekem az amstaff mellett tacsi van:)

herélt kan még nem ivartalanított kislány.

2010. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
NEM! Amint ivaréretté válna a dobid, nem sok nyugodt éjszakád lenne...
2010. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Báttyáméknak 3 kan amstaffjuk van. Egyik sincs ivartalanítva, és semmi gond nincs, mert ő a falkavezér.

Ha te vagy a kutyád falkavezére, akkor nagy valószínűséggel semmi probléma nem lesz.

2010. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
más nemű legyen és ivartalanítsd....
2010. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És hogyha csak az egyiket ivartalanítanám?
2010. nov. 21. 20:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hiába ivartalanítod mindkettőt, még az sem biztos, hogy megoldja a verekedést, ez nálam is így van, van 2 herélt kanom, és mindenen összevesznek, kezdve a napos heverőtől a kaján át mindenen összugranak

és nem az a hűde nagyon domináns fajta kutyáim vannak, mert mind a 2 tacskó

hát még egy amstaffal és egy dobermannal mi lenne?

szerintem ezt nem kellene bevállalnod, hacsak nem tudod mind a 2 kutyát külön, elkerítve tartani


előttem: ha 3 asmstaffot tart, akkor lehet hogy alomtestvérek

de még így is kétlem, hogy egyik ne ment volna neki a másiknak párszor...hiába a gazda a falkavezér, attól még a többi falkatagnak el kell tudni dönteni, hogy melyik állat melyik felett áll

2010. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, azért egyszer-kétszer volt összezörrenés a kutyák között. Pl.: kié legyen a labda, meg hasonló dolgokon... :)

De elég felemelt hangnemmel annyit mondani a bátyámnak, hogy "HÉ", és már abba is hagyják. Mert ezek nem olyan komoly harcok.


De ez nem azt jelenti, hogy a te kutyáidnál is minden simán fog menni. Én csak elmeséltem, hogy van ilyen is. :)

2010. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes kockáztatni.
2010. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kérdést felteszel, akkor nem. Ha nem vagy benne biztos, hogy összetudod szoktatni őket, valószínáleg nem vagy még olyan tapasztalt, hogy meg tudd oldani.


Aki jól ismeri a kutyáját, és annak viselkedését kontroll alatt tudja tartani az biztos a dolgában, és össze tudja szoktatni őket.

2010. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem ajánlatos?
2010. nov. 24. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!