Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig élt és miben pusztult...

Meddig élt és miben pusztult el a kutyusod? :S

Figyelt kérdés
Elsősorba németjuhász tartóktól de jöhet bőven mindenkitől válasz . :( :S
2010. nov. 22. 00:18
 1/10 anonim válasza:

Most csak egy kutyámról írok.Az utolsó hű barátom a szomszédom miatt ment el.Meglőtte mert átment hozzá.

Sajnos a gerinctelen nem mert kijönni mikor átmentem és majdnem rárúgtam az ajtót.Amúgy kóbor kutya volt és mázlinak hívták...

4 hónapot volt nálam

2010. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1994 november 28-án született, 1995 január 27-én hoztam haza, és 2007 május 28-án halt meg, valószínű szívelégtelenségben.

1994-2007 12 és fél év kb.

kis kutyusom :(

hiányzik nagyon.

2010. nov. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

még nem volt 11 éves a kis uszkárunk. :(

nagyon fiatalos kutyácska volt, nem látszott rajta a kor.

mondjuk a nagymamája is 16 évet élt.


apám figyelmetlen volt és nemtörődöm (mint mindig életében), rosszul helyezte le a mérget az esetleges egereknek, patkányoknak, és sajnos megette. :(

akkor már nem laktam otthon, 21 éves voltam, és éppen mentem haza látogatóba, és erre ez a hír fogadott.

fél órát késtem kb. bár már nem volt magánál fél órával azelőtt sem, azt mondták a rokonok.

hiába rohantak vele az éjszaka közepén a dokihoz, nyomatták bele a K-vitamint, az ellenszert, de már késő volt, másnap délelőtt úgy 11 körül hunyt el szegénykém.

én akkor már 1 hónapja nem láttam, lelkiismeret-furdalásom is volt, mert azelőtt kb. 2 hetente mentem haza, jórészt miatta.

2010. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottátok ezeket velem :S :(
2010. nov. 22. 00:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem két kutyám volt.Az egyik fekete Németjuhász kutya 16 évig élt.6 hetes kor óta velem volt jóban,rosszban.

Megöregedett,és végelgyengülésben halt meg.A szívem szakadt meg..A másik kutyám egy fekete nőstény palotapincsi volt amit a szomszédom hozott át avval,hogy vagy gondoskodok róla vagy elaltatja,mert neki nem kell.Ugyanis a kutya allergiás volt a bolhára és csúnyán kihullott a szőre,kisebesedett a teste..Szegény kutya szinte rettegett mindentől,és megsajnáltam..Kigyógyítottam,kezeltem a sebeit,és rendes kosztot kapott.Később egy hálás tündéri szoba kutya lett..Ő volt a mindenem..Később a fiammal együtt nőtt fel.Sajnos meddő volt,így utódja nem született.A tragédia 13 évesen érte,és egy egyszerű betegség miatt kellett elaltatni.(bekövesedett a méhe) Soha nem tudtam magam azóta se túltenni azon(és ma is sírok ha eszembe jut),hogy nekem kellett kimondani az orvosnak a végszót..

2002 óta nem volt kutyám..Képtelen vagyok úja kutyát hozni a házhoz,pedig imádom őket..

2010. nov. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 01:03 vagyok

A két kutya együtt nevelkedett,és bírták egymást nagyon..

2010. nov. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ónémetjuhászom volt, gyönyörű, majdnem teljesen fekete. Valójában családi kutyus volt, de én is nagyon szerettem, előtte nem tartottunk kutyát. 8 hónaposan pusztult el, valószínűleg szívelégtelenséggel. 10 napig szenvedett, és ez alatt az idő alatt a doki nem volt képes rájönni, mi a baja, találomra kezelte:S Nem tudott aludni, leülni, a vége felé már lehajolni az ételért, mert nem kapott levegőt. Végül egyik éjjel a fáradtságtól összeroskadt, elaludt és elpusztult.

Most egy sima németjuhászunk van, és másik orvosunk.

2010. nov. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 10 éves skót terrierünk volt. Allergiás volt nagyon erősen, spéci kaját kapott, de leállt a veséje és nem volt mit tenni... :(
2010. nov. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1:03 nagyon szomorú történet !! :( Köszönöm hogy megosztottad velünk...
2010. nov. 22. 17:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy fajtatiszta Rottweilerem, ő 9 évet élt és csontrákban pusztult el:(


Volt egy tacsim ish ő neki víz menta tüdejébe :'(

Mostvan 1 keverék kutyim <3

2010. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!