Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mennyire szabályos, ha a...

Az mennyire szabályos, ha a kutyám az autóban az anyósülésen ül?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 10:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igazából attól tartok, hogy vagyí nem viselné el, ha kikötném, mert örökmozgó, vagy, hogy ugyanúgy tudna mozogni a bztonsági hámban, mint ahogy előttem, már valaki ezt említette. Mindenesetre, lehet, hogy ez lesz. A Tescoban is láttam kutya biztonsági hámot, majd veszek egyet. Egyébként vagy fekszik az ülésen(ha elfáradt), vagy szépen ül, és nézelődik. Persze olykor előfordul, hogy megpróbál az ölembe araszolni a kis behemót, vagy a mancsával bököd, és hát ez tényleg eltudja vonni az ember figyelmét a vezetésről.

Köszönöm a válaszokat! Mind hasznos volt.

2010. nov. 24. 10:20
 12/13 schwanjeanne válasza:
100%
a minap megállított a rendőr igazoltatásra. A kutyus a hugom kezében volt (tudom, tudom) az anyósülésen. Elég csúnyán ugatott a rendőrre, szóval a rendőr bá megkérdezte, h kérek e egy 10.000 ft-os csekket, mert a KUTYÁT AZ UTASTÉRTŐL ELVÁLASZTVA KELL SZÁLLÍTANI VAGY KETRECBEN. nem az a lényeg, h bekötve legyen, hanem az, hogy ne tartózkodjon az utastérben.
2010. dec. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt rendőre válogatja. Nekem még egyszer sem szólt a rendőr azért, mert a hátsó ülésen utazik a kutya hámmal kikötve. Pedig volt már, hogy megugatta a rendőrt. :) Általában az a reakciójuk, hogy "Aztamindenit, mekkora kutya!"
2010. dec. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!