Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyáknál első...

Kistestű kutyáknál első vemhességnél hány napra szoktak szülni? Egy 7 kilós szuka esetén hány kiskutyára számítsak kábé?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 09:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Körülbelül 60 napra fialnak a kutyák. 7 kilós csöppségnél szerintem 2-3 kölyök. Nekem vizslám van, ő legutóbb 14et fialt és mind megmaradt és mindet felnevelte.
2009. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy az átlag 63 nap helyett hosszabb, vagy rövidebb-e átlagban a vemhesség először.

A vizslád nem semmi akkor, gratula, jó nagy alom lehetett!:)

2009. jan. 14. 10:42
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

nekem kb.10nap mulva ellik a yorkim.egyik ismerősöm azt monda,hogy neki a havaneseje mindkétszer az 58.napon ellett.de szerintem ez nem méret függő.a kiskutyák száma attól is függ,hogy hányszor fedeztetted,és a genetikától.

én az 56.naptól hőmérőzni fogom.(szülés előtt 24-36órával leesik a hője 37-re)

2009. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát igen. Az anyja mindig 5-6 kiskutyát szült. Amúgy együtt lakott két hétig a kannal, szóval biztos, hogy amennyiszer lehetett, befedezte. Azért is kérdeztem az időpontot, mert némely könyv írja az 58. napot, másikban meg épp hogy hosszabbnak írja az első vemhességet.

Na, mindegy, majd kiderül :) Azért köszi a választ, és sok szerencsét a yorkidnak!:)

2009. jan. 14. 11:29
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint az embereknél, ott se szül mindenki 9 hónapra, vannak koraszülettek, vannak akik kitartják a 9 hónapot... (mármint a baba) Én pl majdnem 10 hónapra születtem, anyum már kínjában takarított, ablakot mosott, csak jöjjek már kifele.

A második válaszolótól kérdem: mennyiért fogod a kutyákat eladni? Yorkit keresek pont, megvételre, már jó ideje.

2009. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

második vagyok.köszi,remélem minden rendben lesz.találtam egy jo oldalt: [link]


utolsó,neked irok privit.

2009. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem tudok irni.nincs beállítva?irj Te nekem,és akkor tudunk beszélni,meg képet is tudok küldeni a szülőkről.köszi
2009. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia, igen nincs beállítva, de nem akarlak téged feleslegesen zaklatni, mondd meg kérlek mennyiért fogjátok őket eladni, mert én mindig az áron akadok el: mert mindenki csak nagyon drágán tudta volna ideadni a kutyust, ezért nincs még yorki itthon. Azért mondom feleslegesen nem zaklatlak, hanem írd meg az árat és ha kitudjuk nyögni az összeget akkor írok privit!
2009. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55-60körül adjuk majd őket.csak az apának van törzskönyve,örökletes betegségekre szűrve vannak,folyamatos állatorvosi ellenőrzés van.
2009. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ó, látod ez a bajom :( Nem tudunk annyit adni érte, hiába magyarázom anyámnak hogy ennyibe kerülnek a yorkik, nem enged a 21ből (vagyik inkább a 40ezerből). Gondolom sehol nem fogok tudni ennyiért kutyát venni, igazam van?
2009. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!