Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyáknál első...

Kistestű kutyáknál első vemhességnél hány napra szoktak szülni? Egy 7 kilós szuka esetén hány kiskutyára számítsak kábé?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 09:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hát....lehet,hogy kapsz,de i tudja milyet.én tudom,hogy fajtatiszta,egészséges,szép kutyák lesznek.amiket 20-30ért árulnak,azok általában keverékek,betegek,vagy meg se közelítik a standerdet.párom egyik munkatársa állandóan elleti az 5kgos yorkiját,25ért adja a kölyköket.nekem ez az első vemhes kutyám,de legközelebb tudom,hogy 1,másfél év mulva lesznek kicsik.ha lesznek.(ezt majd ellés után eldöntjük).40hez már nem sok kell,hogy lehessen egy.egyébként merre laksz?
2009. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Debrecenbe lakok! Nekem amúgy nem tetszenek sem a yorkik sem a kistestű kutyák, túlvannak tenyésztve szegények :(
2009. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
akkor meg minek kérdezed?minek sír a szád?menj fel az expresszre,ott találsz eleget!
2009. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért, mert nem nekem kell a yorkshire hanem az anyámnak. Nekem van saját kutyám, skótjuhász. Csak anyám nekem adta a feladatot, hogy 40ezerét találjak neki kutyát. Ezért érdeklődök mindenhol. Nem tudom miért kell ilyen hangsúlyban írnod nekem. Úgy látszik csak addig voltál kedves amíg pénzt reméltél. Nem értem az ilyen embereket. Tisztán és világosan leírtam a problémát!
2009. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem az a bajom,nem irtad,hogy Anyudnak lesz.csak azthittem azért irtad,mert fikázni akartad a fajtát!azt meg nagyon utálom!
2009. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem fikázom egyik fajtát sem, szeretem a kutyákat, és mindegyik szép a maga fajtájában! Csak láttam én már sajnos példáúl olyan törpesnacit, amelyiket hetente vittek állatkórházba, infúziózták, meg szegényke olyan ideggyenge volt, remegett állandóan. És sajnálom nagyon, mert több helyről is hallottam, hogy ezek a kicsi testű kutyák túlvannak tenyésztve, jelentsen ez bármit is, érzékeny a gyomruk, fogkövük van, és egy csomó olyan dologra kell odafigyelni náluk amik pl egy nagykutyánál természetes hogy nincs. A skótjuhászom is tenyésztőtől van, de annak se fogköve, se semmi baja nincsen, mindent megeszik, mégis csodálatos az egész kutya úgy ahogy van, kívül belül. Én anyámnak is mondtam, hogy 40ezret gondolja át és tornázza fel mert nem tudok ennyiért ilyen kutyát találni. Szép a yorki is meg a bolognese is meg a törpeuszkár is meg mindegyik kutya, de tény hogy egyik másik "példány" láttán az embernek sírni lenne kedve. Láttam én is olyan skótjuhász almot, hogy a gazdának legszívesebben szétvertem volna a fejét amiért szánt szándékkal "gyártja" az ilyen selejt kutyákat, ahol már a szülők sem voltak kóserek, és mindennek tetejébe 30 ezer forintra tette a kölykök árát.

Ennyit akartam mondani. Valószínüleg sose lesz yorki a lakásban így, rajtam nem múlik, anyám az aki nem képes felfogni hogy NINCS ENNYIÉRT KUTYA!

2009. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
persze ebben igazad van,de nem lehet azt mondani,hogy a kistestűek tul vannak tenyésztve.persze van,de nagytestűből is.ezért nem szabad az olcsót megvenni,mert sokkal többet költ aztán az ember orvosra.és még ott a sok aggódás,idegeskedés is.mondd meg Anyudnak,hogy inkább legyen később kutyája(gyűlytsön még egy kicsit hozzá),minthogy tényleg valami tultenyésztett keveréket eladjanak neki mint yorki.
2009. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!