Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szép? Így is lehet szeretni?...

Szép? Így is lehet szeretni? (szeretem csak kicsit furi)

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy kis fehér keverék kutyust(menhelyről)

De a két szem kicsit kancsal,nem olyan mint a többi kutyinak.És a szeme alatt tiszta barna mit lehet csinálni vele?Néha idegesít hogy nem előre néz szépen hanem furin

Szerintetek ez baj?


2010. nov. 23. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lehet vele bármit is csinálni! De van róla képed, ha van akkor küldd el és szerintem így is lehet szeretni az egyik cicám hátával törént valami és nagyon csúnya lett mégis szeretem elsőnek furcsa meg fogod szokni!
2010. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dobj be egy képet légy szíves. A barna folt pedig csipa, töröld le egy arra alkalmas kendővel.
2010. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért baj a kancsalság?Sem állatban sem emberben nincs tökéletes de attól még lehet szeretni.
2010. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
képen nem látni csak akkor ha jön velem szembe
2010. nov. 23. 16:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem baj attól dobhatsz egy képet már kíváncsi lettem milyen kutyus! Amúgy ez olyan, hogy biztos van olyan rokonod aki neked valami miatt nem szép és akkor nem is szereted?
2010. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem is kancsi a kutyám de szerintem cuki :D
2010. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A barnaság az valószínű könnyfolt.

Lehet venni humán gyógyszertárban hyperol tablettát. Egy deci vízben fél tablettát kell feloldani, és azzal naponta kétszer áttörölni.

Ez fertőtlenít és tisztítja is.


De biztos, ami biztos, ha mentek dokihoz kérdezzetek rá.

2010. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jah amúgy a kancsi kutyák cukik! De én egy nagyon ronda kutyát is meg tudnák szeretni! Szegény kutyus nem tehet róla!:D
2010. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A barnaság a könnytől van. Én bórvízzel szoktam tisztogatni a kutyámnak. Csak vigyázz bele ne menjen a szemébe.

A kancsalsággal semmi baj, az enyém is néha kancsi :D De nagyon cuki ettől még!

2010. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet-e szeretni?Ez nagyon buta kérdés.Bármi is történne a kutyámmal,mindenhogyan szeretném.
2010. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!