Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állatot szereted? És...

Melyik állatot szereted? És ird meg miért. Én a cicát szeretem mert bolyhos szeretni való és nem bánt csak a fiú néha.

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a kutyát mert hűséges és megvéd ha veszélyben vagy, játszik veled és nem bánt ha te sem bántod őt.Ha barátságról van szó rá mindig számithatsz.A szeretetével viszonozza a törődésedet.
2009. dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a kutyákat, mert a legjobb barátom és bármikor rábízhatom magam, tudom hogy mindig mellettem áll. Hihetetlenül okos, lehet vele sportolni, imádom ♥
2009. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is házikedvencek közül a kutyát szeretem a legjobban, a már előttem szólók véleményével teljesen egyetérve. Egyébként minden állatot szeretek, többre is tartom őket a legtöbb embernél.
2009. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a macskákat mindenekfelett!!!a dorombolásuk megnyutató a legszebb zene,a kutyaugatás nekem agresszió,állatvédőként aláirásokat gyüjtök különböző peticiókhoz ,ezt azért irom le,mert soha nem volt kivétel állatkorházakba is szoktam menni azok akik macskákkal vannak minden peticiót aláirnak névvel,szem.számmal ,a kutyások csak azt ahol nem kell a nevükön kivül más adatot is megadni még akkor sem irnak álá,ha pl.kutyakereskedelemről van szó!Ez minden alkalommal igy van!Szóval számomra nem csak a macskák,de a macskákat kedvelő emberek is kedvesebbek
2009. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vadászgörény és macska. A görényt azért mert olyan kis bohém, a macskát meg azért mert lehet szeretgetni.
2009. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lapika ***** válasza:

tesómat :D:D elég nagy állat.

Viccet félretéve kedvenc állatok : Kutya

Leopárdgekko

utóbbi nagyon strapabíró elvileg egész télen nem kell neki enni adni ha az ember nem tud szerzni, mert zsírt tartalékol 1000-el... de én inkább hízlalom télen is + az sem mellékes hogy akár 11 évet is élhetnek.. meg csendes

meg nagyon kezessé válik akár egy-kettő hónap alatt :)

2009. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a kutyát imádom, mert nagyon hűséges tud lenni, és nem bánt téged még akkor sem, ha te hirtelen ideges leszel rá és ( neaggyisten) megvernéd. Pedig bármikor kettéharaphatná a kezedet.


A vadállatok közül pedig a farkast imádom , de minden állat jöhet ami csoportosan él (inkább emlősök.

Nem tudom miért szeretem, de már nagyon régóta. :D ♥♥

2009. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
cicák, dorombolnak ,kedvesek, de mégsem nyaliznak, mint a kutyák (nem megsértődni, a kutyákat is szeretem !!!)aztán meg minden tulajdonságukast szeretem !!!
2009. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez Mind szép és jó :)
2009. dec. 30. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!