Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig tisztán szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig tisztán szeretem a barátomat és mindig kihasználnak. Most nem szabad szeretni?

Figyelt kérdés

vagy ne mutassam ki?

miért kapom én ezt mindig?

a szex oltári jó velem, mindenki ezt mondja, nem ez lehet a félrelépés oka.

akit szeretek miért nem szeret ugyanúgy engem?

és miért azok szerelmesek belém, akiket lekoptatok magamról? azok meg lehozzák a csillagokat :(

szerintetek?


2010. dec. 29. 18:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak az alfahímeket engeded közel magadhoz? Lehet, hogy azért.
2010. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Futurare ***** válasza:
Rossz emberekkel vagy együtt....
2010. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Kis aranyos 15?
2010. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Biztos azt hiszik, hogy csak arra vagy jó:(

Azt meg nem hiszik el ,hogy szereted őket.

2010. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
a titok: akiket te semmibeveszel, és hűvösen viselkedsz velük, azok szemében leszel vonzó: mert minden férfi vadász, és mindegyik a nehezen megszerezhető zsákmányhoz vonzódik. Ne mutasd ki, h odavagy valakiért! Végy vele egyszer figyelmes, kedves, máskor érdektelen, valamint soha ne te keress egy srácot, várd meg, míg ő fut utánad. Így lesz garantált sikered azoknál, akiket kiszemelsz titokban. Legyen mindig tökéletes a külsőd, szexis, de sose túlzottan. Lélgy vidám, mosolygós, de ne lógj folyton barátnőkkel, lássák, h nagyon önálló vagy, és egyedül is legyél néha, mert akkor odajönnek hozzád (tapasztalat). Hidd el, bejön, nekem sikerült :D
2010. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan, mint az utolsó, mert annál rosszabb nincs...
2010. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Megkapják majd büntetésüket.

Forró vérpatakban nyögnek, akik vétkeztek felebarátjaik, hozzátartozóik személye ellen (gyilkosok, rablók, zsiványok). Ha kiemelkednek a vérfolyóból, kentaurok nyilazzák ôket.

Akibe belérugsz az letérdel eléd aki elé letérdelsz az beéldrug.

az ember egyszer kutya másszor villanyoszlop.

én 5 évig bolyongtam 23 csaj között, amire megismertem azt akit sosem hagynék el, 3 éve van velem.

25f

2010. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszi 18:56 ment a pont :)


nem értem hogy miért nincs egyenlőség

tényleg úgy van, aki elém térdel az nekem nem kell, aki elé én, annak meg én nem kellek - képletesen.


utálom a filmeket!!!!abban mindenki egyformán szereti egymást. nagy hazugság az egész!

2010. dec. 29. 19:13
 9/18 anonim ***** válasza:
Mesélj már.. Hány éves vagy?
2010. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

20 éves

nincs mit mesélnem

most is szeretem a mostani barátom ő meg több csajnak csapja a szelet. mondjuk félre nem lép. de már ettől félek.

2010. dec. 29. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!