Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kreált kutyák. Miket tudtok,...

Kreált kutyák. Miket tudtok, és melyik fajták kerszetzéséből született?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a mostani divatkutyák.Két tök különböző fajta kutyát kereszteznek és lesz egy új fajta.És ilyen hülye nevük van.

Sorolnátok fel?


2010. nov. 23. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pl. a goldendoodle. :)

[link]


Van még vmi kistestű is de nem akar eszembe jutni, volt már itt is róla szó. :D

2010. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

maltipoo


valami ilyesmi....

2010. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az az maltipoo, csak a végén a 2 o maradt meg, köszi, végre nem izgat már, hogy mi lehet... :D

Amúgy szerintem aranyosak ezek a kevert fajták. :) Meg úgy mindegyik kutyus. :D

2010. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Chorkie

Labradoodle

Puggle

Chiweenie

Goldendoodle

Cavachont

2010. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mopsz: boxer és pekingi palotakutya
2010. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

itt még a képeket is talász, hogy néznek ki...

[link]

2010. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha két fajtát kereszteznek, abból nem lesz egy harmadik fajta hanem keverék lesz belöle.

Ha ezeket a keverék kölyköket szaporítják egymással és 20-30 év alatt, folyamatos szelektálás mellett, kialakul egy homogén jelleget mutató állomány és azt a fajtát az aktuális ebtenyésztő szervezettel, egy fajtastandard feállításásval sikerül fajtává nyilvánitani, akkor lehet fajtának hivni.

Ezek közül a kutyák közül 2-öt ritkán találni ami hasolit a másikra, még akkor is ha alomtestvérek.

Még egy baromság amit a világ amerikától "kapott".. 1,5 millio keverék mellé keverék gyártás, ez kell a magyar kutyamentésnek ...

2010. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok oda ezekért a kuytusokért.

Bár én a menhelyi kutyákat szeretem a legjobban!

Köszönöm, mindenkit felpontoztam!

2010. nov. 23. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
arra nem gondolt senki hogy a 100-200 ezrekért vásárolt kutyákat is keresztezték különféle fajokkal?!minden kutya keverék vagyis Hibryd akár a német juhász kutya akár az akita mind mind egytől egyik "korcs"és ezeket a "fajtatisztának nyilvánított"keverékeket keresztezik megint és ha ezeket a fajtákat is elfogadja az emberiség akkor ezek is "fajtatiszta kutyának"minősülne meg ezért a menhelyi kutyák is ugyanolyanok mint ezek a "hibrid kutya fajok"!ha az ember jobban át gondolja az egyetlen fajtatiszta kutya félék a dingók,farkasok,sakálok,hiénák és a többi.lehet hogy az évek alapján már külön fajnak számít a dobermann,az akita,a Bolognese és a Yorkshire terrier de nem azok csak szimplán keverékek mint bármilyen állat aminek nevet adtunk .ennyi az egész aki nem hiszi kicsit gondolkozzon már...
2010. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, te nagyon tájékozatlan vagy ebben a témában, ami nem baj, de legalább ne próbáld megmagyarázni, hanem nézz utána a dolgoknak! Vagy legalább olvasd el a 19:30-as hozzászólást, abban le van írva a lényeg.
2010. nov. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!