Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi a kölyök kutya...

Miért nem eszi a kölyök kutya a Pedigré Juniort?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert van esze...
2010. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem izlik neki:Próbálkozz mással.
2010. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért te ennél szemetet? Na akkor meg is kaptad a választ! Vegyél neki prémium tápot! Vagy középkategóriásat legalább...
2010. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy főzz rá. Annyiból az is kijön, mint a Pedigree Junior, viszont a minőség már köszönő viszonyban sincs egymással, a főtt kaja javára...
2010. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért maradnék inkább a tápoknál mert van bennük vitamin
2010. nov. 25. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Pedigree sajnos egy nagyon rossz minőségű táp, tele színfokozókkal, aromákkal, tartósítószerrel, hústartalom kb 3 százalék lehet.. Ne etesd ezzel, kérlek!

Már pár száz forinttal drágábban egy elég jó minőségi tápot tudsz venni kutyás boltokban, ez a Dog Chow. Én 500 ft-ért veszem kilóját, ugyan nekem beagle-m van, így sokáig elég ha veszek egy nagy zsákot, úgy még olcsóbb is, és tudom hogy nem a legjobbal etetem, de legalább nem szeméttel.


Tápok amiket tudnék ajánlani: Royal Canin, Orijen, Acana, Happy Dog, Hill's, Eukanuba, Trovet, Taste of the Wild, Pro plan, Dog Chow, Flatazor stb.


A Flatazor és a Dog Chow is egy középkategóriás táp, és sokkal jobbak mint pl a Pedigree Junior. Természetesen minden fajtából van kölyöktáp, és megbízhatóak, de kisérletezned kell, melyik a legjobb a kutyusodnak.


Érdeklődhetsz kutyás boltokban, nézelődhetsz Fressnapfban, Alphazoo-ban, ZooDomban, szerintem mindenhol tudnak neked segíteni tápkérdésben. A Zoodom-ban (itt biztosan, a többiben nem tudom) 1 kg-s tápmintákat is tudsz venni, ezeket olyan 1000 ft/ kg áron. Hisz minnél kisebb kiszerelés, annál drágább.


Egyébként ha ennyire ragaszkodsz a táphoz, gondolj bele hogy a Pedigree-ben nincs is vitamin, csak színezék, meg a sok E betűs dolog. Szóval pont azt nem adod meg neki amit szeretnél.

2010. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült kifognod az egyik leggagyibb sz@rt,nem csoda,hogy nem eszi a kutya a színezett,ízesített gabonát.

Tápot ne olyat vegyél,amit a sarki boltban kapsz,főleg ne kölyöknek,ha azt akarod,hogy egészségben nevelkedjen fel.

A minőségi tápok mellé nem kell vitamin,csonterősítő stb.

Jó pl.az Acana,de főleg az Orijen,minőségi tápok gabona és színezőanyag nélkül.

2010. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!