Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táplálékot szoktatok...

Milyen táplálékot szoktatok főzni kutyáitoknak?

Figyelt kérdés
A kutyám tegnap óta nem hajlandó enni semmilyen kutyáknak készült ételt (szalámi,konzerv,táp stb...)még a macska tápot sem eszi meg amit amúgy imád!Mit főzzek kizárólag neki mert a paradicsom levest megette,úgyhogy betegnek nem beteg!
2010. nov. 26. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam venni kutyatésztát az állatboltban, imádja! Olyan, mint a szarvacskatészta. Simán is megeszi, de keverni szoktam egy kis konzervvel.
2010. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én rizsehúst, rizsesmájat a leggyakrabban, aztán néha vadhúst, ha van olyan, ami nem színhús, belsőségeket, répával esetleg babbal összefőzve. Tésztát is szokott kapni virslivel meg valami szafttal. DE néha adok neki a mi kajánkból is, ha az neki való. Pl. Húsleves zöldségekkel, esetleg csípkedek bele neki húst, mert az nem fűszeres, néha főzeléket is kap. Valamelyik este spenóto ettünk tükörtojással, és mivel épp nem volt más, ezért ő is azt kapott. Nagyon szereti! DE ez nem rendszer. Nem kínozom. DE ízlett neki. Eltolta a tálját az udvar másik végéig, miközben nyalta a tálat.
2010. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rizset, főtt hús( lépet, májat, szivet, általában), főtt répát.

Bocs az offért: Első, mi a külömbség a kutyatészta és a rendes tészta között?

2010. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi: a kutyatészta olcsóbb :)


Marhamájat, tésztát, rízst, levesben fött husit, répát, zöldséget. Néha kefirt, joghurtot kapnak még. De nagyon ritkán fözök nekik .. nekem majd 100 kilonyi kutya van itthon, olcsóbban és gyorsabban megvagyok a száraztáppal.


Macskatápot ne adj neki, tele van taurinnal ami kell a macskának, de hosszútávon tönkreteszi a kutya veséjét.

Mondjuk ha a macskatápot megeszi, nem értem a kutyatápot miért nem .. nem probáltál tápot váltani vagy bekeverni neki valamivel? Én mindig öntök rá egy kanál huslevest vagy kefirt, vagy amit találok ... az enyémek is jobban megeszik ugy.

2010. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ette meg a macska tápot sem!Szerintem lusta rágni!Először azt hittem hogy fáj a foga,megnéztem a fogait de semmit nem látok a közérzete is jó játszik meg minden!Szerintem csinálok neki tojás levest meg főzök neki bele tésztát vagy rízst azt szokta szeretni!Köszi a válaszokat!
2010. nov. 26. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: vki jól írta, hogy a kutyatészta olcsóbb. Meg annyi a különbség hogy a zacsiján kutya van. Egyszer megkóstoltam, és nem rossz. Mondjuk érdekesen nézne rám a család, ha feltálalnám. :) De sztem is ugyanolyan mint az embertészta, csak kicsit gagyibb minőségű talán.
2010. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi rízst főzünk zsírral megtoldva (tél, kinti kutyák, hagyok rajtuk ilyenkor egy kis fókazsírt), nyers borjúhús, alma, répa, joghurt/kefír, luposan gelenkkraft por a menű általában. de ha van valami kutyának való maradék, akkor nyilván azt is hozzácsapjuk, de az alap a fenti lista.

nagyon jól néznek ki tőle, fényes a szőrük, izmosak, és nagyon keveset szarnak tőle (több marad a kutyában :D )


amúgy szerintem érdemes kivizsgálni, ha ennyire hirtelen nem hajlandó keményet rágni. lehet nem csak az ízlése vett új fordulatot, hanem fáj valamije.

2010. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pörköltet
2010. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!