Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes szuka tacskóm úgy...

9 hetes szuka tacskóm úgy gondolja, hogy reggel fél 4kor már ki vagyok pihenve. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok vele egész nap, napközben alszik a dobozában, kiviszem, h elintézze a dolgát, sokat van ölben, mert ha nem vesszük fel nagyon sír. Éjszaka elalszik szépen, de az utóbbi időben 4kor, majd fél 4kor kelt a sírásával. eleinte kimentem hozzá, de csak játszott, nem akart aludni, majd következő este kicsit odasóztam neki. már eléggé fáradtak vagyunk miatta. hogyan szoktassuk rá, hogy végigaludja az éjszakát?
2010. nov. 26. 11:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia, a miénk is ezt csinálta, nyüszögött, hisztizett:) most 12 hetes és kb két hete már nem csinálja.Mi nem kapkodjuk ölbe, elején sem tettük, így talán nekünk könnyebb dolgunk volt vele. Eleinte szerintem hiányzott neki a családja, meg kellett szokni az új helyet. Én is egész nap itthon vagyok, általában ő végigszunyókálja a nap nagy részét, este viszont nagyon lefárasszuk, sokat futkározunk és játszunk vele, így már nem kelt fel minket hajnalba.
2010. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy pár éjszakán keresztül ne foglalkozzatok vele. Tudom, marha nehéz, én is éjszakákat feküdtem párnával a fejemen alvást színleleve, de megérte.


Már az első pár alkalommal megtanulta, hogyha sír, akkor kimész hozzá. Aztán kimentél és kikapott. Ezt nem nagyon értette, hogy miért történt, de abban most is biztos, hogy amit akart, az megkapta, kimentél hozzá.


Érezze úgy, hogy az ég világon semmi nem történik a hisztijétől. Olyan kutya még sose volt, aki élete végégi így hisztizett volne, tehát előbb-utóbb abba fogja hagyni. Ha abbahagyja, akkor kimehetzs megdícsérni.


Pár éjszala, és megunja a céltalan hisztit, hiszen semmit sem ér el vele.

2010. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kis 3 hónapos havaneseem 7 körül szokott felkellni. Nem kellt fel csak hallom hogy mászkál az ágyon meg rágcsál. Ilyenkor nagyon nehezen tudok már visszaalundi, mert egy tudom hogy unatkozik kettő meg ki kéne vinni pisilni mert még nem szobatiszta. Kicsikori dolog ez, amjd kinő belőle! :)
2010. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!