Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát mikortól lehet...

Kiskutyát mikortól lehet sétáltatni?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz egy kiskutyánk,8 hetesen hozzuk el.azt tudom,hogy más kutyákkal nem érintkezhet,amig nem kapta meg az oltásokat,de azt hallottam,hogy addig utcára sem lehet kivinni.Mi társasházban lakunk,aminek saját udvara van.Oda sem lehet kivinni?Gondolom célszerű kutyapelenkát használni.Mennyiben neheziti meg a szobatisztaságra szoktatást a kutyapelus?Aki egyszer elkezdte a pelust használni,az a későbbiekben is vette a kutyájának?Jó pár éve volt utóljára kutyám,akkor is emeletes házban laktunk,és az akkori kutyám teljesen szobatiszta volt,ugye akkor még nem létezett kutyapelenka :).
2010. nov. 26. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha szoba kutya lesz akkor minél előbb el kell kezdeni tisztaságra tanítani, de majd a Dr. felvilágosít a sétákat illetően. de am igen ha meglesznek az oltásai viheted sétálni vinni...
2010. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
körülbelül 5-6 hónaposan tudod vinni előszőr sétálni addigra minden betegség elleni védőoltást megkap.újság papiral is lehet szobatisztaságra nevelni ha minden meg van az udvaron lehetek de az utcán nem
2010. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)Igazából az érdekelne,ha már nem vihetem le,hogyan fogom igy szobatisztaságra szoktatni.Tehát amig nem mehet utcára,ok, ott a pelenka (jobb mintha a szőnyegre végezné a dolgát),de a későbbiekben amikor már sétálhat,hogyan szoktassam le a pelusról?Gondolom igy kitolódik a szobatisztaságra szokás.Vagy van aki folyamatosan használja a kutyapelenkát?Én jobban szeretném,ha nem lenne rá szükség.
2010. nov. 26. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
A társashz kertjébe nyugodtan leviheted, ha nincs más kutya ott. Elvileg nem érintkezhet más kutyákkal, meg utcár sem mehet, amħg meg nem kapta az összes oltást, 4-et. Az utolsó után kb. 1 héttel vidd ki először. Nem tudo, azok akiknek nincsen kertjük hogy csinálnják, h nem viszik le utcára, mert az mégiscsak higiénikusabb, mintha mindog a lakásba kakil... Kutyapeslust én csak éjszakára raktam ki neki, oda, kb így kitapétáztam vele az egész helyiséget. :D Napközben meg sokszor kivittem. Még most is rakok ki néha, mert ritkán be pisil éjjelente, de szerencsére nem sokszor.
2010. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!