Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hetes kortól, illetve...

Hány hetes kortól, illetve hányadik oltást követően lehet sétáltatni egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
Hozzánk 8 hetesen érkezik egy kiskutya, nálunk fogja megkapni az 1. kombinált oltását, utána mennyi idővel lehet kivinni az utcára?
2008. júl. 10. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezért nem veszünk/hozunk kiskutyát mindenféle helyről. Ennyi idősen ugyanis már két hete meg kellett volna kapnia ezt az oltást. Probléma ugyan ritkán van emiatt, de jó ismérve annak, ha valaki jól akar keresni a kiskutyán, vagy csak meg akar tőle szabadulni.


Ha megkapja az oltást, akkor 2 nap múlva viheted teljesen nyugodtan sétálni, illetve más kutyák közé. Ezt ajánlom is, hiszen jót tesz neki a kutya társaság miután elválasztják az anyjától, és testvéreitől, valamint ezzel jól szocializálódik is. Sok boldogságot az új kutytokkal!:)

2008. júl. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kapni a a parvót asszem meg a veszecséget.Utánna viheted.
2008. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az első három oltásának meg kell lennie én úgy tudom,nekem is vasárnap hozzák a kutyámat...végülis ha már van oltása,leviheted sztem amikor látod h pisilnie kell,csak olyan helyre,ahol nincsenek kutyák vagy ürülék...
2008. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
veszettség ellenit csak akkor adnak a kutyának,ha betölti a 3hónapos kort!!!
2008. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp ne vidd ki az utcára.a 3.oltás után 1héttel szabad csak!!!!!!!!!!!!
2008. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!! (Mi megkérdeztünk egy állatorvost, és ő azt mondta, hogy 6hetesen kapja az első parvot, 8hetesen az első kombináltat, majd 2 hetente ennek a kettőnek az ismétlését, tehát nálunk fogja megkapni az 2. oltását.)
2008. júl. 10. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megkapta a 3. oltást utána 1 héttel viheted sétálni.
2008. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!