Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvost vagy állatvédő...

Állatorvost vagy állatvédő szervezetet keresek, aki segít jelképes összegért?

Figyelt kérdés

van egy pincsi kutyám, az a helyzet ,hogy teljesen kirágta a hátáról a szőrt de úgy, hogy eleven hús szinte az egész egy nagy foltban! Nagyon durván hangzik de nem hazudok tényleg nagyon durva! Az a helyzet hogy ez már nem az első eset mert kb 1-2 hónapja volt neki hasonló de azt le tudtam kezelni egy kenőccsel amit még az orvos adott a másik kutyámra akinek ugyanez volt a baja!

De most azt se engedi, hogy odanyúljak,megnézzem ,vagy lefertőtlenítsem! Most értem csak haza alig egy órája és most vettem észre! Tegnap még nem volt ott!

Kérlek segítsetek! Tudom hogy azonnal azorvoshoz kéne menni, csak az a baj , hogy a múltkor is 14 000 forintot hagytam ott a saját megspórolt pénzemből! Ugyanis még csak középiskolás vagyok! Anya sem tudja most kifizetni sem a jövőben, mert sajnos nemrégiben elvesztette az állását! Légyszíves ne bántsatok meg ne írjatok olyanokat ,hogy felelőtlenek vagyunk a kutya miatt! Most is a sírás szélén állok!


2010. nov. 26. 19:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%

ma 19:25

Tudod, szinte senkinek nem kellene kutya, mert manapság a legbiztosabb állás sem olyan biztos. Bármikor el lehet veszíteni. De még a vállalkozó is kerülhet gödörbe.

Az ember nem úgy él, hogy arra számol, nem lesz munkája, amiből megél.

2010. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a prividet, azt írtad, h nem tudsz mailt olavsni, ezért itt válaszolok.

Úgy segítettem volna, hoyg elvittem volna veled/helyetted orvoshoz. De én Győr- Moson- Sopron megyében élek, nem ott ahol te :-(

Keress valakit a rokonok között, vagy akárkit, aki segít.

Utolsónak: akkor is át kell gondolni, hogy egy kutya kiadással is jár, méghozzá néha elég sok kiadással. Ha bizonytalan a munkahely, akkor nem kell kutya. Abban igazad van, h nem lehet 10-12 évre előre tudni. De akkor meg meg kell oldani, mert KÖTELESEK VAGYUNK GAZDIKÉNT MINDENT MEGADNI NEKIK, AMIKOR BETEGEK AKKOR FŐLEG.

2010. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se olyan bomba biztos az állásom, bár már három éve vagyok egy helyen. Négy kutyám van, abból három van otthon egy meg a telepen, akit a főnököm ,pénzel,.

Tulajdon képpen három kutyát kell eltartanom, és néha én is kerültem olyan helyzetbe, hogy hírtelen ki kellett adnom 100 000 ft -ot.

Főnököm adott ,előleget" amit az én kérésemre négy részben fizettem vissza.

De volt olyan is amikor a doki hitelre stoppolta össze az egyik kutyim. Neki két részben adtam oda a pénzt.

De faluban lakunk, és mindig oda viszem a kutyákat, szal ismer, tudja hogy nem vágom át.

2010. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Tegnap nagy nehezen, de be tudtuk kenni betadine-nal...

Anya segített lefogta... De az éjszaka borzalmas volt 3szor ébresztett a kutya a sírásával én meg nem tuftam mit tenni...

tegnap beszéltem a barátommal és ő mondta hogy tud kölcsön adni de csak vasárnap...de az éjszaka kiderült hogy a kutyikám nem bírja vasárnapig úgyhogy összekapartunk itthon minden pénzt és így megyek orvoshoz 7 ezer forinttal..

remélem egyenlőre ez is megteszi! JA és annak aki elvitte volna a kutyámat dokihoz helyettem annak nagyon szépen köszönöm, már csak azt is hogy gondoltál rám!

mindjárt indulunk am. 8 kor.

2010. nov. 27. 07:26
 15/17 A kérdező kommentje:
Most jöttünk meg! Az orvos kedves volt, de a kutya fél hátáról le kellett nyírni a szőrt, kapott antibiotikumos injekciót és lekente hidrogén-peroxiddal. Naponta kétszer kell kenni és háromnaponta visszamenni...majd még írok!
2010. nov. 27. 10:19
 16/17 anonim ***** válasza:

Jól tetted hogy elvittétek! :-D


Igen, a szőrt mindenképpen le kell nyírni, azért is írtam korábban. Másképp nem is lehet kezelni.

Ne aggódj, egy két hónap múlva már szőrös lesz megint. :-)

2010. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyébként attól még lehet allergiás a csirkére.A láb meg a mellcsont egyébként is 0 tápértékű,csirkelábat etetni még veszélyes is.
2010. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!