Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Téli kuckó kintre: kérlek...

Téli kuckó kintre: kérlek nézzétek meg, megbízható ez a típus?

Figyelt kérdés

Az aggodalmam főképp, hogy nagy a bejárata, és szerintem sok hőt veszíthet így a kutyaház. A thermofüggöny pedig nem passzol rá.

A többi kutyaház sokkal többe kerül, mint ez, és plusz a szállítás, ami szintén egy vagyon, itt pedig az árban benne van ez is.


A link:


[link]


2010. nov. 27. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén?szépnek szép de szerintem nem előnyös!Nekünk doca(nem tudom hogy írják így ejtik)táblából vannak az ólak kívül kátrányos tető szigetelő anyag,belül hungarocell + függöny tartós és érezhetően meleg mondjuk ez sem olcsó!
2010. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de arulnak hozza ugyanazon a site-on ajtot is.
2010. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha, megnéztem azt is, de szerintem az nem jönne be, mert teljesen elzárja a bejáratot, ez meg akadályozza a légcserét, és a kutyának se biztos, hogy tetszene, macerás kidugnia a fejét rajta. A többi thermofüggöny pedig bevágott, de azok meg nem jók rá...
2010. nov. 27. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes kutyaházat venni. Otthon biztos van pár jó állapotban lévő nagyobb,vastagabb deszka,amiből lehet csinálni. Simán össze lehet barkácsolni egyet, és az ingyen van, és a kutyára lesz méretezve, az ajtaja is akkora lesz amekkorára akarod csinálni, és illeni fog rá a termofüggöny is :) Kitömöd pár ronggyal, hungarocellel, és már kész is, és pénzbe is került. Ha nincs is otthon fadeszka, valamelyik barkácsboltban simán vehetsz, és még úgyis olcsóbban jössz ki, mintha veszel egy készet. Google a barátod, nézz utánna, hogyan kell csinálni kutyaházat, bár nem valami nehéz és nemigen kell hozzá használati utasítás, csak egy kis találékonyság, de nem árt először elolvasni amit írnak :)
2010. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell rá semmi. A kibővülő részben remekül elvan a kutya és be is melegíti.
2010. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, úgy áll, hogy csináltatunk inkább, de az anyag-ár mondjuk így is 25 ezer, de ingyen elkészíti egy hozzá értő rokonunk, szóval 5-öt megspórolok :-)


Köszönöm minden válaszolónak a hozzászólást! :-)

2010. nov. 29. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!