Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megtámadott, mi...

A kutyám megtámadott, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Reggel mentem ki,kihoztam a kerékpáromat a garázsból,és amikor mentem volna ki a kapun,akkor elkapta a farmernadrágom szárát,majd rátért a karomra. Mi lehet az oka? Hiába ordítottam nem hagyta abba,sőt. még jobban harapott.
2010. nov. 27. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Milyen fajtájú kutyáról van szó? Mennyi idős? Kan vagy szuka?
2010. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
ha szuka akkor nincsen ivartalanitva ha kan nincsen kiherélve met domináns, nem ismert fel téged nicnsen jol megnevelve szociálva sincs. a kutyák a biciklit utálják valamiért minde kutya amikro nyáron bicikliztem sok kutya arra vett észre ugatot.Kutyakiképző -kéne
2010. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi történt? Mennyi ideje van nálad a kutya? Illetve azok a kérdések, amiket már előttem kiírtak?!
2010. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
8 hónapos kan dobermann,csibészelve is volt a szomszéd segítségével.
2010. nov. 27. 19:47
 5/16 A kérdező kommentje:
Játékból támadt rám,gondolom hogy azt hitte hogy játszok a biciklin.Rongyozni,labdázni szoktam vele,de ez most nagyon nem tetszett hogy a 20ezer forintos kabátomat kiszakította.
2010. nov. 27. 19:49
 6/16 A kérdező kommentje:
8 hetes kora óta él velünk. Bár mostanság elég "önfejű" lett.
2010. nov. 27. 19:50
 7/16 A kérdező kommentje:
Mit csináljak vele?
2010. nov. 27. 19:50
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
A szomszéddal csibészeltetted? Hát nem csodálom, lesz ez még veszélyesebb is! Csibészelni csak kutyaiskolában lehet a kutyával, a atöbbit szimplán csak vaditásnak nevezik! Nem is lehet 1 éves kora előtt ilyen sportot üzni a kutyával.. Szerintem sürgősen vidd el kutyaiskolába ha nem akarsz a hirekbe kerülni...
2010. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Kutyaiskola!Falkavezérség átvétele!

Itt egy kis segítség,bár elég tömör:

[link]

Csibészelni,rongyozni tilos olyan kutyával aki váltja v. nemrég váltotta a fogát,márpedig 8 hónaposan valószínű.

+ csakis szakemberrel csibészelj,ő majd eldönti,hogy lehet,szabad-e a kutyáddal.

Csibészeléshez elengedhetetlen,hogy a kutya 1 szóra csináljon minden parancsot!

2010. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Botorság volt házilag "csibészelni" a kutyát. Eleve nem hallgat rád, ha nem tudtad leállítani. Nem gondolom, hogy megtámadott, inkább azt mondom, játszani akart a megszokott módon. Ha munkakutyát veszel, illik előtte megismerni a fajtát és megtudni a nevelésével kapcsolatban amit, csak lehet.Ha nem szánod rá magadat hozzáértő segítségét kérni, lesz még vele gondod, és ismét egy ártatlan állat kerül bajba, mert "vad".
2010. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!