Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám bal oldalán találtam...

Kutyám bal oldalán találtam egy kb.7cm x 3cm dudort elég kemény mi lehet ez?

Figyelt kérdés
állatorvoshoz vigyem azonnal? kb 3hete kullancs volt benne és elvittem orvoshoz kapott egy ilyen oltást ami nagyon csípte és azt mondta hogy itt alakulhat ilyesfajta dudor lehet ez?(leonberger kutya 2 éves)
2011. nov. 6. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet az oltástól,szerintem nem kell megijedni,nincs komoly baja.
2011. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ további véleményeket kérnék
2011. nov. 6. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ott van a dudor, ahova az injekciót kapta, szinte biztos attól van, nem kell megijedni. Van, amelyik kutyának minden egyes szuritól dudorja nő, de majd elmúlik. Ne piszkáld, pár naponta tapintsd meg, és ha a kutyád fájdalmat jelez vagy a dudor látványosan nőni kezd (nem valószínű...) akkor mutasd meg dokinak. 2 éves kutya nem valószínű, hogy daganatos.
2011. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm igen oda kapta akkor valószínű az lesz az köszönöm
2011. nov. 6. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát az orvos megmondta, hogy nőhet oda az injekciótól dudor. Nőtt oda dudor. Miből gondolod, hogy nem az injekciótól van?
2011. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Ha meg gondolod, hogy attól, akkor mi a kérdés lényege?)
2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az imyzol jellegzetessége, hogy nagy és kemény, későn elmúló púp alakul ki tőle.

Nagyon kevés orvos tudja úgy beadni, hogy nem lesz meg a csomó.

2011. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!