Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vele is meglehet így oldani?

Vele is meglehet így oldani?

Figyelt kérdés

Az volt hogy kapok egy kislány fehér keverék kutyust.Ehelyett egy kancsal krémszínű kutyát kaptam.(nem a legszebb)De szeretem.

Vettem neki swarovskis nyakorvet meg csili-vili pórázt.Meg ruhákat.Egy kicsit csúnya kutyun is jól fog állni?Attól hogy kancsal lehet szép?Hordhatja ezeket?


2010. nov. 28. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést fel sem kellett volna tenni.

Te vajon tökéletes vagy?


Kutyánk meg nem azért van, hogy a ruhácskák meg a csili-vili cuccok jól álljanak rajta. Egy kutyát nem azért szeretünk mert szép vagy csúnya, pont ahogy elvileg a barátainkat sem ez alapján választjuk meg.

2010. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze hogy jól fog neki állni!=D
2010. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha nem fogom megérteni, hogy egy állatra miért kell csillogós nyakörvet, pórázt, és ruhákat aggatni... Én előbb kapok röhögőgörcsöt azoktól a gazdiktól, akik így sétáltatják a kutyáikat... Csak azt ne mond, hogy szeretetből. Szeretetből nem csinál hülyét az ember a kutyájából.
2010. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagy testű rövid szőrű kutyám van. Télen szoktam rárakni a kabátját, de kizárólag azért mert nagyon fázik.

Dolgozni járok vele, és a buszokon igen hideg van, meg amíg várjuk.

De azért SOHA nem raknék rá rucit, mert jól ál e vagy se...

2010. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

te vagy aki megkérdezte, hogy lehet szeretni úgyis a kutyát ha kancsal?

Egyre szánalmsabb vagy, szegény kutyát, nagyon sajnálom.

2010. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát eggyáltalán nem kell sajnálni
2010. nov. 28. 12:47
 7/8 capsread ***** válasza:

Hát valószínű, hogy a KUTYÁK 99%-át egyáltalán nem érdekli, hogy swarovskis nyakörve van-e vagy üveggel kirakott, vagy sima bőr nyakörve mivel KUTYÁK, de mindegy. Hidd el, amit te csinálsz, a kutyát nem szórakoztatja, csak téged. Vagyis, ha te úgy érzed, hogy neked tetszik, akkor kihoztad a dologból a maximumot. A kutyád sose lesz boldog attól, hogy felvehet egy rózsaszín tütüszoknyát. A kutya természetes állapotában inkább póráz nélkül szaladgálna, mintsem gyönyörködne a swarowski kristályaiban. Hidd el, jobban örülne egy darab száz forintos labdának, mint száz darab ötezer forintos ruhának (persze, ha fázik add rá, de egyébként csak téged boldogít).

Ja, és csak az utolsó mondatodra külön: a kutyák jelenleg nem rendelkeznek etikai kódexszel, ami kimondja, hogy csak is és kizárólag az ilyen vagy olyan szép kutyák hordhatnak ruhát (99%, hogy a kutyák nem a külső alapján döntik el, hogy ki szép, és ki ronda), így akármelyik kutya hordhat ilyen "csili-vili" cuccokat. Csak egyiket sem érdekli igazán.

2010. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő arra gondolt, hogy mi emberek fogjuk kinevetni a kutyát ezért. Őszintén szólva, azért már én is kicsit soknak tartom a csilli-villit. :) Nekem két csivavám van, mindkettőnek swarovsky-s nyakörve van, de ruhát nem kap egyik sem, maximum télen, hóban séta alkalmával. Egyébként ők is kint vannak a kertben (ruha nélkül) a másik két kutyával ha mi nem vagyunk itthon. Én a helyedben nem öltöztetném, és nem azon gondolkoznék, hogy kancsal-e vagy sem. Kicsit bánt, hogy ez a mérvadó a szeretetnél. Kit érdekel, hogy hogy néz ki a kutya? A legcsúnyább kutyák a legszeretnivalóbbak és legédesebbek! Én speciel biztos megdögönyözném, ha meglátnám az utcán. :D
2010. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!